Maandag 11 t/m Vrijdag 15 december

Maandag 11 december
20:00 uur | Jong Ajax – FC Den Bosch | FOX Sports 1
20:30 uur | Fortuna Düsseldorf – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 2
21:00 uur | Espanyol – Girona FC | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Reading – Cardiff City | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Lazio Roma – Torino | Eurosport 2

Dinsdag 12 december
18:30 uur | NAC Breda – FC Twente | FOX Sports 1
18:30 uur | VfL Wolfsburg – RB Leipzig | FOX Sports 2
20:30 uur | FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
20:30 uur | Hamburger SV – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
20:30 uur | SC Freiburg – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 6
20:45 uur | PEC Zwolle – AZ | FOX Sports 1
21:00 uur | Huddersfield Town – Chelsea | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Inter Milan – Pordenone | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 13 december
18:00 uur | Al Jazira – Real Madrid | NPO 2, Canvas
18:30 uur | FC Groningen – PSV | FOX Sports 1
18:30 uur | 1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart | FOX Sports 2
18:30 uur | Vitesse – Willem II | FOX Sports 3
19:45 uur | VVV-Venlo – FC Utrecht | FOX Sports 5
20:30 uur | Bayern München – 1. FC Köln | FOX Sports 2
20:30 uur | Schalke 04 – FC Augsburg | FOX Sports 4
20:30 uur | Hertha BSC – Hannover 96 | FOX Sports 6
20:45 uur | Feyenoord – sc Heerenveen | FOX Sports 1
20:45 uur | ADO Den Haag – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 3
20:45 uur | AC Milan – Hellas Verona | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | West Ham United – Arsenal | Ziggo Sport Select

Donderdag 14 december
00:45 uur | Flamengo – Independiente | FOX Sports 2
18:30 uur | Heracles Almelo – Sparta Rotterdam | FOX Sports 1
20:45 uur | Ajax – Excelsior | FOX Sports 1
20:45 uur | Hereford – Fleetwood Town | FOX Sports 2

Vrijdag 15 december
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | NEC – Helmond Sport | FOX Sports 3
20:00 uur | FC Den Bosch – Fortuna Sittard | FOX Sports 5
20:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Hamburger SV | FOX Sports 2
20:45 uur | Sheffield Wednesday – Wolverhampton | Ziggo Sport Voetbal

Advertenties

Zaterdag 9 en Zondag 10 december

Zaterdag 9 december
13:00 uur | Union Berlin – Dynamo Dresden | FOX Sports 2
13:30 uur | West Ham United – Chelsea | Ziggo Sport Select
14:00 uur | SC Paderborn 07 – SC Fortuna Köln | WDR
15:30 uur | Rijnsburgse Boys – FC Lisse | FOX Sports 1
15:30 uur | Borussia Dortmund – Werder Bremen | FOX Sports 2
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Bayern München | FOX Sports 4
15:30 uur | Hamburger SV – VfL Wolfsburg | FOX Sports 6
16:00 uur | Queens Park Rangers – Leeds United | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Real Madrid – Sevilla | Ziggo Sport Select
17:00 uur | PSG – Lille | Eurosport 2
18:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Schalke 04 | FOX Sports 2
18:30 uur | sc Heerenveen – VVV-Venlo | FOX Sports 3
18:30 uur | Newcastle United – Leicester City | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Deportivo La Coruna – Leganes | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | AZ – Heracles Almelo | FOX Sports 1
19:45 uur | Excelsior – PEC Zwolle | FOX Sports 5
20:45 uur | FC Twente – ADO Den Haag | FOX Sports 3
20:45 uur | Valencia – Celta de Vigo | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Juventus – Inter Milan | Eurosport 2

Zondag 10 december
12:30 uur | Roda JC Kerkrade – FC Groningen | FOX Sports 1
13:00 uur | Southampton – Arsenal | Ziggo Sport Select
13:30 uur | 1. FC Köln – SC Freiburg | FOX Sports 2
14:30 uur | FC Utrecht – Feyenoord | FOX Sports 1
14:30 uur | Sparta Rotterdam – Vitesse | FOX Sports 3
14:30 uur | Club Brugge – Lokeren | Ziggo Sport Extra 2
15:00 uur | Napoli – Fiorentina | Eurosport 2
15:15 uur | Liverpool – Everton | Ziggo Sport Select
15:30 uur | Hannover 96 – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 2
16:15 uur | Real Betis Sevilla – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Ajax – PSV | FOX Sports 1
17:30 uur | Manchester United – Manchester City | Ziggo Sport Select
18:00 uur | FC Augsburg – Hertha BSC | FOX Sports 2
18:00 uur | Anderlecht – Sporting Charleroi | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Villarreal – Barcelona | Ziggo Sport Select
21:15 uur | Vitoria Setubal – FC Porto | Ziggo Sport Voetbal

Maandag 4 t/m Vrijdag 8 december

Maandag 4 december
20:00 uur | Jong PSV – Fortuna Sittard | FOX Sports 1
20:45 uur | Slough Town – Rochdale | FOX Sports 2
20:45 uur | Birmingham City – Wolverhampton | Ziggo Sport Voetbal

Dinsdag 5 december
18:00 uur | Bayern München O19 – PSG O19 | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Bayern München – PSG | Veronica, Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Chelsea – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Barcelona – Sporting Portugal | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Manchester United – CSKA Moskou | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Celtic – Anderlecht | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 6 december
16:00 uur | Feyenoord O19 – Napoli O19 | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Feyenoord – Napoli | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Real Madrid – Borussia Dortmund | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Liverpool – Spartak Moskou | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | RB Leipzig – Besiktas | Ziggo Sport Extra 1, ZDF
20:45 uur | Shakhtar Donetsk – Manchester City | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 7 december
19:00 uur | Atalanta Bergamo – Olympique Lyon | RTL 7, FOX Sports 2
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | 1899 Hoffenheim – Ludogorets | FOX Sports 4
19:00 uur | FC Kopenhagen – Sheriff Tiraspol | FOX Sports 6
21:05 uur | Vitesse – OGC Nice | RTL 7, FOX Sports 3
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Arsenal – BATE Borisov | FOX Sports 2
21:05 uur | Rode Ster Belgrado – 1. FC Köln | FOX Sports 4
21:05 uur | Zulte-Waregem – Lazio Roma | Canvas

Vrijdag 8 december
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Willem II – NAC Breda | FOX Sports 3
20:00 uur | FC Oss – NEC | FOX Sports 5
20:30 uur | VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen | FOX Sports 2
20:45 uur | Sheffield United – Bristol City | Ziggo Sport Select

Zaterdag 2 en Zondag 3 december

Zaterdag 2 december
13:00 uur | Holsten Kiel – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2
13:00 uur | Barcelona – Celta de Vigo | Ziggo Sport Select
13:30 uur | Notts County – Oxford City | FOX Sports 6
13:30 uur | Chelsea – Newcastle United | Ziggo Sport Voetbal
14:00 uur | Sportfreunde Lotte – Preußen Münster | WDR
15:30 uur | ASV De Dijk – IJsselmeervogels | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
15:30 uur | Bayern München – Hannover 96 | FOX Sports 4
16:00 uur | Brighton & Hove Albion – Liverpool | Ziggo Sport Select
16:15 uur | Atletico Madrid – Real Sociedad | Ziggo Sport Voetbal
17:00 uur | Strasbourg – PSG | Eurosport 2
18:00 uur | Lokeren – Anderlecht | Ziggo Sport Extra 1
18:30 uur | FC Twente – Ajax | FOX Sports 1
18:30 uur | Schalke 04 – 1. FC Köln | FOX Sports 2
18:30 uur | ADO Den Haag – FC Groningen | FOX Sports 3
18:30 uur | Arsenal – Manchester United | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Sevilla – Deportivo La Coruna | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Feyenoord – Vitesse | FOX Sports 1
20:45 uur | Willem II – Heracles Almelo | FOX Sports 3
20:45 uur | Athletic de Bilbao – Real Madrid | Ziggo Sport Select

Zondag 3 december
12:30 uur | VVV-Venlo – AZ | FOX Sports 1
12:30 uur | Benevento – AC Milan | Eurosport 2
14:30 uur | PSV – Sparta Rotterdam | FOX Sports 1
14:30 uur | Roda JC Kerkrade – sc Heerenveen | FOX Sports 3
14:30 uur | AFC Bournemouth – Southampton | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | Standard Luik – Royal Antwerp FC | Ziggo Sport Extra 1
15:00 uur | Wycombe Wanderers – Leatherhead | FOX Sports 4
15:30 uur | Hertha BSC – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 2
16:45 uur | NAC Breda – Excelsior | FOX Sports 1
17:00 uur | Manchester City – West Ham United | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 2
20:00 uur | Zulte-Waregem – KAA Gent | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Las Palmas – Real Betis Sevilla | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Sampdoria – Lazio Roma | Eurosport 2

Maandag 27 t/m Vrijdag 1 december

Maandag 27 november
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Telstar – NEC | FOX Sports 3
20:00 uur | Jong Ajax – FC Dordrecht | FOX Sports 5
20:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Dynamo Dresden | FOX Sports 2

Dinsdag 28 november
20:00 uur | Nederland (V) – Ierland (V) | Veronica
20:05 uur | Engeland (V) – Kazachstan (V) | BBC Two
21:00 uur | Watford – Manchester United | Ziggo Sport Select
21:30 uur | Real Madrid – Fuenlabrada | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 29 november
19:30 uur | Barcelona – Real Murcia | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Everton – West Ham United | Ziggo Sport Select
21:00 uur | PSG – Troyes | Eurosport 2
21:30 uur | Atletico Madrid – Elche | Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 30 november
00:45 uur | Lanus – Gremio | FOX Sports 2

Vrijdag 1 december
18:30 uur | Arminia Bielefeld – FC Sankt Pauli | FOX Sports 2
19:15 uur | Sporting Portugal – Belenenses | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | PEC Zwolle – FC Utrecht | FOX Sports 3
20:00 uur | NEC – FC Dordrecht | FOX Sports 5
20:30 uur | SC Freiburg – Hamburger SV | FOX Sports 2
20:45 uur | Napoli – Juventus | Eurosport 2
20:55 uur | AFC Flyde – Wigan Athletic | FOX Sports 4, BBC Two
21:30 uur | FC Porto – Benfica | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 25 en Zondag 26 november

Zaterdag 25 november
13:00 uur | Holsten Kiel – FC Ingolstadt 04 | FOX Sports 4
14:00 uur | Hansa Rostock – Fortuna Köln | WDR
15:30 uur | FC Lienden – GVVV | FOX Sports 1
15:30 uur | Borussia Dortmund – Schalke 04 | FOX Sports 2
15:30 uur | RB Leipzig – Werder Bremen | FOX Sports 4
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester United – Brighton & Hove | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Real Madrid – Malaga | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Bayern München | FOX Sports 2
18:30 uur | VVV-Venlo – Willem II | FOX Sports 3
18:30 uur | Liverpool – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Real Betis Sevilla – Girona FC | Ziggo Sport Voetbal
19:15 uur | Supersport United – TP Mazembe | FOX Sports 4
19:45 uur | FC Groningen – Feyenoord | FOX Sports 1
19:45 uur | Heracles Almelo – NAC Breda | FOX Sports 5
20:30 uur | Waasland-Beveren – Sporting Charleroi | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | sc Heerenveen – PEC Zwolle | FOX Sports 3
20:45 uur | Levante – Atletico Madrid | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Cagliari – Inter Milan | Eurosport 2
21:30 uur | Desportivo Aves – FC Porto | Ziggo Sport Voetbal

Zondag 26 november
12:00 uur | Deportivo La Coruna – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Voetbal
12:30 uur | Ajax – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 1
14:30 uur | Excelsior – PSV | FOX Sports 1
14:30 uur | Sparta Rotterdam – FC Utrecht | FOX Sports 3
14:30 uur | Southampton – Everton | Ziggo Sport Extra 1
15:00 uur | OGC Nice – Olympique Lyon | Eurosport 2
15:30 uur | Hamburger SV – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 2
16:00 uur | Motherwell – Celtic | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Vitesse – ADO Den Haag | FOX Sports 1
17:00 uur | Huddersfield Town – Manchester City | Ziggo Sport Select
18:00 uur | 1. FC Köln – Hertha BSC | FOX Sports 2
18:00 uur | Lazio Roma – Fiorentina | Eurosport 2
18:30 uur | Villarreal – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Club Brugge – Zulte-Waregem | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Valencia – Barcelona | Ziggo Sport Select
21:00 uur | AS Monaco – PSG | Eurosport 2

Maandag 20 t/m Vrijdag 24 november

Maandag 20 november
20:00 uur | Jong AZ – Jong Ajax | FOX Sports 1
21:00 uur | Brighton & Hove Albion – Stoke City | Ziggo Sport Select

Dinsdag 21 november
15:45 uur | Manchester City O19 – Feyenoord O19 | Ziggo Sport Voetbal
16:00 uur | Ajax O19 – Legia Warschau O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Besiktas – FC Porto | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Spartak Moskou – NK Maribor | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Manchester City – Feyenoord | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | APOEL Nicosia – Real Madrid | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Sevilla – Liverpool | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | AS Monaco – RB Leipzig | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 22 november
16:00 uur | Juventus O19 – Barcelona O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | FK Qarabag – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:00 uur | CSKA Moskou – Benfica | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Juventus – Barcelona | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Atletico Madrid – AS Roma | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Anderlecht – Bayern München | Ziggo Sport Racing, ZDF
20:45 uur | PSG – Celtic | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | FC Basel – Manchester United | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 23 november
00:45 uur | Gremio – Lanus | FOX Sports 2
19:00 uur | Lazio Roma – Vitesse | RTL 7, FOX Sports 3
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | 1. FC Köln – Arsenal | FOX Sports 2
19:00 uur | OGC Nice – Zulte-Waregem | FOX Sports 4, Canvas
21:05 uur | Olympique Lyon – Apollon Limassol | RTL 7, FOX Sports 2
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | AC Milan – Austria Wien | FOX Sports 3
21:05 uur | Sporting Braga – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 4

Vrijdag 24 november
18:00 uur | Duitsland (V) – Frankrijk (V) | ARD
19:00 uur | Slowakije (V) – Nederland (V) | Veronica

20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | AZ – FC Twente | FOX Sports 3
20:00 uur | NEC – Jong Ajax | FOX Sports 5
20:05 uur | Engeland (V) – Bosnië-Herzegovina (V) | BBC Two
20:30 uur | Hannover 96 – VfB Stuttgart | FOX Sports 2
21:00 uur | West Ham United – Leicester City | Ziggo Sport Voetbal