Maandag 30 t/m Vrijdag 3 januari

Maandag 30 december
Geen live wedstrijden

Dinsdag 31 december
Geen live wedstrijden

Woensdag 1 januari
13:30 uur | Schakelprogramma Premier League | Ziggo Sport Select
13:30 uur | Brighton & Hove Albion – Chelsea | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Burnley – Aston Villa | Ziggo Sport Extra
16:00 uur | Schakelprogramma Premier League | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Newcastle United – Leicester City | Ziggo Sport Voetbal
16:00 uur | Southampton – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Docu
16:00 uur | Watford – Wolverhampton Wanderers | Ziggo Sport Extra
18:30 uur | Schakelprogramma Premier League | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Manchester City – Everton | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | West Ham United – AFC Bournemouth | Ziggo Sport Docu
18:30 uur | Norwich City – Crystal Palace | Ziggo Sport Extra
21:00 uur | Arsenal – Manchester United | Ziggo Sport Select

Donderdag 2 januari
21:00 uur | Liverpool – Sheffield United | Ziggo Sport Select

Vrijdag 3 januari
21:00 uur | Sevilla – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Select

Zaterdag 28 en Zondag 29 december

Zaterdag 28 december
13:30 uur | Brighton & Hove Albion – AFC Bournemouth | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Watford – Aston Villa | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Norwich City – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Burnley – Manchester United | Ziggo Sport Select

Zondag 29 december
13:30 uur | Celtic – Rangers FC | Ziggo Sport Select
15:00 uur | Arsenal – Chelsea | Ziggo Sport Voetbal
17:30 uur | Liverpool – Wolverhampton Wanderers | Ziggo Sport Select
19:00 uur | Manchester City – Sheffield United | Ziggo Sport Voetbal

Maandag 23 t/m Vrijdag 27 december

Maandag 23 december
Geen live wedstrijden

Dinsdag 24 december
Geen live wedstrijden

Woensdag 25 december
Geen live wedstrijden

Donderdag 26 december
13:30 uur | Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Schakelprogramma Premier League | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Chelsea – Southampton | Ziggo Sport Voetbal
16:00 uur | AFC Bournemouth – Arsenal | Ziggo Sport Golf
16:00 uur | Everton – Burnley | Ziggo Sport Racing
16:00 uur | Crystal Palace – West Ham United | Ziggo Sport Docu
16:00 uur | Aston Villa – Norwich City | Ziggo Sport Extra
18:00 uur | Club Brugge – Zulte-Waregem | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Manchester United – Newcastle United | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Leicester City – Liverpool | Ziggo Sport Select

Vrijdag 27 december
20:30 uur | Royal Antwerp FC – Anderlecht | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Wolverhampton Wanderers – Manchester City | Ziggo Sport Select

Zaterdag 21 en Zondag 22 december

Zaterdag 21 december
13:00 uur | FC St. Pauli – Arminia Bielefeld | FOX Sports 4
13:00 uur | Real Mallorca – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Everton – Arsenal | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Preußen Münster – 1860 München | WDR
15:30 uur | FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen | FOX Sports 2
15:30 uur | Bayern München – VfL Wolfsburg | FOX Sports 4
15:30 uur | RB Leipzig – FC Augsburg | FOX Sports 5
15:30 uur | Schalke 04 – SC Freiburg | FOX Sports 6
16:00 uur | Barcelona – Alaves | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Inter Milan – Genoa | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Liverpool – Flamengo | NPO 2, Canvas, BBC One
18:30 uur | sc Heerenveen – Heracles Almelo | FOX Sports 3
18:30 uur | Hertha BSC – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 4
18:30 uur | Manchester City – Leicester City | Ziggo Sport Select
19:45 uur | Sparta Rotterdam – AZ | FOX Sports 1
19:45 uur | PSV – PEC Zwolle | FOX Sports 2
20:45 uur | Willem II – Fortuna Sittard | FOX Sports 3
20:45 uur | Torino – SPAL | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Real Valladolid – Valencia | Ziggo Sport Select

Zondag 22 december
12:15 uur | Ajax – ADO Den Haag | FOX Sports 2
12:30 uur | Atalanta Bergamo – AC Milan | Ziggo Sport Select
13:30 uur | 1. FC Heidenheim 1846 – VfL Osnabrück | FOX Sports 4
14:00 uur | Osasuna – Real Sociedad | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | FC Groningen – FC Emmen | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Utrecht – Feyenoord | FOX Sports 2
14:30 uur | KAA Gent – Club Brugge | Ziggo Sport Extra
15:00 uur | Watford – Manchester United | Ziggo Sport Select
15:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Union Berlin | FOX Sports 4
16:00 uur | Real Betis Sevilla – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Vitesse – VVV-Venlo | FOX Sports 1
17:30 uur | Tottenham Hotspur – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:00 uur | SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
20:00 uur | Anderlecht – KRC Genk | Ziggo Sport Docu
20:45 uur | Sassuolo – Napoli | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Real Madrid – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Select

Maandag 16 t/m Vrijdag 20 december

Maandag 16 december
20:30 uur | SV Darmstadt 98 – VfB Stuttgart | FOX Sports 4
20:45 uur | Crystal Palace – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Select

Dinsdag 17 december
18:30 uur | FC Twente – Go Ahead Eagles | FOX Sports 2
18:30 uur | Werder Bremen – FSV Mainz 05 | FOX Sports 4
18:30 uur | Flamengo – Al Hilal | Canvas
20:30 uur | Borussia Dortmund – RB Leipzig | FOX Sports 4
20:30 uur | Union Berlin – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 5
20:45 uur | Fortuna Sittard – PEC Zwolle | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Aston Villa – Liverpool | Ziggo Sport Select

Woensdag 18 december
18:30 uur | Telstar – Ajax | FOX Sports 2
18:30 uur | Bayer Leverkusen – Hertha BSC | FOX Sports 4
18:30 uur | Monterrey – Liverpool | NPO Nieuws, Canvas, BBC Two
18:55 uur | Sampdoria – Juventus | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Barcelona – Real Madrid | Ziggo Sport Select
20:30 uur | SC Freiburg – Bayern München | FOX Sports 4
20:30 uur | Borussia Mönchengladbach – SC Paderborn 07 | FOX Sports 5
20:30 uur | VfL Wolfsburg – Schalke 04 | FOX Sports 6
20:45 uur | GVVV – PSV | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Oxford United – Manchester City | Ziggo Sport Extra
21:00 uur | Manchester United – Colchester United | Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 19 december
18:30 uur | FC Groningen – FC Utrecht | FOX Sports 2
20:45 uur | SC Cambuur – Feyenoord | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Anderlecht – Club Brugge | Eén

Vrijdag 20 december
18:30 uur | 1. FC Nürnberg – Dynamo Dresden | FOX Sports 4
20:00 uur | FC Volendam – De Graafschap | FOX, FOX Sports 3
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX Sports 1
20:00 uur | RKC Waalwijk – FC Twente | FOX Sports 2
20:30 uur | 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund | FOX Sports 4, ZDF
20:45 uur | Fiorentina – AS Roma | Ziggo Sport Select

Zaterdag 14 en Zondag 15 december

Zaterdag 14 december
13:00 uur | 1. FC Heidenheim 1846 – Arminia Bielefeld | FOX Sports 4
13:30 uur | Liverpool – Watford | Ziggo Sport Select
14:00 uur | FC Viktoria Köln 1904 – KFC Uerdingen 05 | WDR
15:30 uur | Katwijk – IJsselmeervogels | FOX Sports 1
15:30 uur | 1. FC Köln – Bayer Leverkusen | FOX Sports 2
15:30 uur | Bayern München – Werder Bremen | FOX Sports 4
15:30 uur | FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund | FOX Sports 5
16:00 uur | Real Sociedad – Barcelona | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Chelsea – AFC Bournemouth | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Napoli – Parma | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | ADO Den Haag – FC Groningen | FOX Sports 2
18:30 uur | Fortuna Düsseldorf – RB Leipzig | FOX Sports 4
18:30 uur | Southampton – West Ham United | Ziggo Sport Select
19:00 uur | Benfica – Famalicao | Ziggo Sport Extra
19:45 uur | VVV-Venlo – PEC Zwolle | FOX Sports 1
19:45 uur | Fortuna Sittard – RKC Waalwijk | FOX Sports 3
20:45 uur | FC Twente – Vitesse | FOX Sports 2
20:45 uur | Genoa – Sampdoria | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Atletico Madrid – Osasuna | Ziggo Sport Voetbal

Zondag 15 december
12:15 uur | FC Emmen – Sparta Rotterdam | FOX Sports 1
13:30 uur | SV Sandhausen – Hamburger SV | FOX Sports 4
14:30 uur | Feyenoord – PSV | FOX Sports 2
14:30 uur | Standard Luik – Anderlecht | Ziggo Sport Extra
15:00 uur | Manchester United – Everton | Ziggo Sport Select
15:00 uur | Juventus – Udinese | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 4
16:45 uur | AZ – Ajax | FOX Sports 1
16:45 uur | Heracles Almelo – FC Utrecht | FOX Sports 3
17:30 uur | Arsenal – Manchester City | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Schalke 04 – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
18:00 uur | Club Brugge – KV Mechelen | Ziggo Sport Extra
18:30 uur | Sevilla – Villarreal | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Fiorentina – Inter Milan | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Valencia – Real Madrid | Ziggo Sport Select

Maandag 9 t/m Vrijdag 13 december

Maandag 9 december
20:00 uur | Jong Ajax – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 1
20:30 uur | VfB Stuttgart – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 4
21:00 uur | West Ham United – Arsenal | Ziggo Sport Select

Dinsdag 10 december
18:55 uur | Red Bull Salzburg – Liverpool | Ziggo Sport Select
18:55 uur | Napoli – KRC Genk | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Ajax – Valencia | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Chelsea – Lille | Ziggo Sport Golf
21:00 uur | Inter Milan – Barcelona | Ziggo Sport Racing
21:00 uur | Borussia Dortmund – Slavia Praag | Ziggo Sport Docu
21:00 uur | Olympique Lyon – RB Leipzig | Ziggo Sport Extra

Woensdag 11 december
18:55 uur | Shakhtar Donetsk – Atalanta Bergamo | Ziggo Sport Select
18:55 uur | Dinamo Zagreb – Manchester City | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Bayer Leverkusen – Juventus | Veronica, Ziggo Sport Golf
21:00 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Atletico Madrid – Lokomotiv Moskou | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Bayern München – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Racing
21:00 uur | Club Brugge – Real Madrid | Ziggo Sport Docu
21:00 uur | PSG – Galatasaray | Ziggo Sport Extra

Donderdag 12 december
18:55 uur | PSV – Rosenborg BK | RTL 7, FOX Sports 2
18:55 uur | Standard Luik – Arsenal | FOX Sports 1 & 5, Canvas
18:55 uur | Eintracht Frankfurt – Vitoria Guimaraes | FOX Sports 4
21:00 uur | FC Porto – Feyenoord | RTL 7, FOX Sports 2
21:00 uur | Manchester United – AZ | FOX Sports 1
21:00 uur | Rangers FC – BSC Young Boys | FOX Sports 4
21:00 uur | KAA Gent – PFK Oleksandria | Canvas

Vrijdag 13 december
18:30 uur | VfL Bochum – Hannover 96 | FOX Sports 4
20:00 uur | FC Volendam – MVV Maastricht | FOX
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX Sports 1
20:00 uur | sc Heerenveen – Willem II | FOX Sports 2
20:00 uur | SC Cambuur – Jong Ajax | FOX Sports 3
20:30 uur | 1899 Hoffenheim – FC Augsburg | FOX Sports 4