Zaterdag 30 en Zondag 31 maart

Zaterdag 30 maart
13:00 uur | VfL Bochum – Hamburger SV | FOX Sports 4
13:30 uur | Fulham – Manchester City | Ziggo Sport Voetbal
14:00 uur | Energie Cottbus – Fortuna Köln | WDR
15:30 uur | Jong Almere City FC – VV Katwijk | FOX Sports 1
15:30 uur | Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg | FOX Sports 4
15:30 uur | SC Freiburg – Bayern München | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester United – Watford | Ziggo Sport Extra
16:15 uur | Barcelona – Espanyol | Ziggo Sport Voetbal
16:30 uur | Sporting Braga – FC Porto | Ziggo Sport Docu
18:00 uur | Juventus – Empoli | Ziggo Sport Select
18:30 uur | ADO Den Haag – Vitesse | FOX Sports 2
18:30 uur | Willem II – Fortuna Sittard | FOX Sports 3
18:30 uur | RB Leipzig – Hertha BSC | FOX Sports 4
18:30 uur | West Ham United – Everton | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Middlesbrough – Norwich City | Ziggo Sport Extra
19:45 uur | De Graafschap – Heracles Almelo | FOX Sports 1
20:30 uur | San Jose Earthquakes – Los Angeles FC | FOX Sports 4
20:30 uur | Sampdoria – AC Milan | Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur | KRC Genk – Anderlecht | Ziggo Sport Extra
20:45 uur | AZ – FC Groningen | FOX Sports 2
20:45 uur | sc Heerenveen – Excelsior | FOX Sports 3
20:45 uur | Alaves – Atletico Madrid | Ziggo Sport Select

Zondag 31 maart
00:30 uur | Columbus Crew – Atlanta United | FOX Sports 4
12:15 uur | NAC Breda – VVV-Venlo | FOX Sports 1
12:30 uur | Parma – Atalanta Bergamo | Ziggo Sport Voetbal
13:00 uur | Celtic – Rangers FC | Ziggo Sport Select
13:30 uur | 1. FC Köln – Holstein Kiel | FOX Sports 4
14:30 uur | FC Utrecht – Feyenoord | FOX Sports 1
14:30 uur | PEC Zwolle – FC Emmen | FOX Sports 2
15:00 uur | AS Roma – Napoli | Ziggo Sport Docu
15:05 uur | Cardiff City – Chelsea | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | Hannover 96 – Schalke 04 | FOX Sports 4
16:15 uur | Sevilla – Valencia | Ziggo Sport Extra
16:45 uur | Ajax – PSV | FOX Sports 1
17:30 uur | Liverpool – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart | FOX Sports 4
20:30 uur | Inter Milan – Lazio Roma | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Real Madrid – SD Huesca | Ziggo Sport Select
23:30 uur | Orlando City FC – DC United | FOX Sports 4
02:00 uur | Los Angeles Galaxy – Portland Timbers | FOX Sports 4

Maandag 25 t/m Vrijdag 29 maart

Maandag 25 maart
18:00 uur | Turkije – Moldavië | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Jong Ajax – Jong FC Utrecht | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Schakelprogramma EK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Montenegro – Engeland | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Portugal – Servië | Ziggo Sport Docu
20:45 uur | Frankrijk – IJsland | Ziggo Sport Extra

Dinsdag 26 maart
20:00 uur | Marokko – Argentinië | FOX Sports 4
20:45 uur | Schakelprogramma EK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Zwitserland – Denemarken | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Bosnië-Herzegovina – Griekenland | Ziggo Sport Docu
20:45 uur | Noorwegen – Zweden | Ziggo Sport Extra

Woensdag 27 maart
Geen live wedstrijden

Donderdag 28 maart
Geen live wedstrijden

Vrijdag 29 maart
17:00 uur | ES Tunis – Raja Casablanca | FOX Sports 6
18:30 uur | FC St. Pauli – MSV Duisburg | FOX Sports 4
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX, FOX Sports 1
20:00 uur | FC Twente – FC Den Bosch | FOX Sports 2
20:00 uur | NEC – Jong Ajax | FOX Sports 3
20:30 uur | 1899 Hoffenheim – Bayer Leverkusen | FOX Sports 4
21:00 uur | West Bromwich Albion – Birmingham City | Ziggo Sport Voetbal
01:00 uur | Toronto FC – New York City FC | FOX Sports 4

Zaterdag 23 en Zondag 24 maart

Zaterdag 23 maart
14:00 uur | Burundi – Gabon | FOX Sports 4
14:00 uur | FC Carl Zeiss Jena – KFC Uerdingen 05 | WDR
15:00 uur | Georgië – Zwitserland | Ziggo Sport Select
15:30 uur | Koninklijke HFC – VV IJsselmeervogels | FOX Sports 1
16:00 uur | Kameroen – Comoren | FOX Sports 4
18:00 uur | Brazilië – Panama | FOX Sports 4
18:00 uur | Schakelprogramma EK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Zweden – Roemenië | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Gibraltar – Ierland | Ziggo Sport Extra
20:45 uur | Schakelprogramma EK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Spanje – Noorwegen | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Italië – Finland | Ziggo Sport Extra
22:30 uur | FC Dallas – Colorado Rapids | FOX Sports 4

Zondag 24 maart
03:30 uur | Los Angeles FC – Real Salt Lake | FOX Sports 4
12:15 uur | Sparta Rotterdam – NEC | FOX, FOX Sports 1
14:00 uur | DR Congo – Liberia | FOX Sports 4
14:30 uur | Go Ahead Eagles – FC Twente | FOX, FOX Sports 1
15:00 uur | Wales – Slowakije | Ziggo Sport Select
15:00 uur | Kazachstan – Rusland | Ziggo Sport Voetbal
16:00 uur | Kaapverdië – Lesotho | FOX Sports 4
16:45 uur | Roda JC Kerkrade – MVV Maastricht | FOX, FOX Sports 1
18:00 uur | Libië – Zuid-Afrika | FOX Sports 4
18:00 uur | Hongarije – Kroatië | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Israël – Oostenrijk | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Nederland – Duitsland | NPO 1, RTL
20:45 uur | Noord-Ierland – Wit-Rusland | Ziggo Sport Select
21:00 uur | New England Revolution – FC Cincinnati | FOX Sports 4

Maandag 18 t/m Vrijdag 22 maart

Maandag 18 maart
20:30 uur | Jahn Regensburg – Greuther Fürth | FOX Sports 4

Dinsdag 19 maart
Geen live wedstrijden

Woensdag 20 maart
20:45 uur | Duitsland – Servië | Ziggo Sport Select, RTL

Donderdag 21 maart
18:30 uur | Duitsland O21 – Frankrijk O21 | Eurosport 1
20:45 uur | Nederland – Wit-Rusland | NPO 3
20:45 uur | België – Rusland | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Oostenrijk – Polen | Ziggo Sport Docu

Vrijdag 22 maart
14:00 uur | Malawi – Marokko | FOX Sports 4
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX, FOX Sports 1
20:00 uur | FC Den Bosch – Telstar | FOX Sports 2
20:00 uur | FC Volendam – SC Cambuur | FOX Sports 3
20:45 uur | Schakelprogramma EK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Engeland – Tsjechië | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Moldavië – Frankrijk | Ziggo Sport Extra
21:00 uur | Argentinië – Venezuela | FOX Sports 4

Zaterdag 16 en Zondag 17 maart

Zaterdag 16 maart
13:00 uur | Hamburger SV – SV Darmstadt 98 | FOX Sports 4
13:15 uur | Watford – Crystal Palace | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Leeds United – Sheffield United | Ziggo Sport Select
14:05 uur | SGS Essen (V) – FFC Frankfurt (V) | WDR
15:30 uur | VV IJsselmeervogels – VV Katwijk | FOX Sports 1
15:30 uur | Schalke 04 – RB Leipzig | FOX Sports 4
15:30 uur | VfL Wolfsburg – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 6
16:15 uur | Real Madrid – Celta de Vigo | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Chicago Fire – Seattle Sounders | FOX Sports 6
18:20 uur | Swansea City – Manchester City | Ziggo Sport Select
18:30 uur | sc Heerenveen – De Graafschap | FOX Sports 2
18:30 uur | Hertha BSC – Borussia Dortmund | FOX Sports 4
18:30 uur | Athletic de Bilbao – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | Feyenoord – Willem II | FOX Sports 1
19:45 uur | NAC Breda – FC Utrecht | FOX Sports 3
20:30 uur | New York Red Bulls – San Jose Earthquakes | FOX Sports 4
20:30 uur | Torino – Bologna | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Heracles Almelo – Vitesse | FOX Sports 2
20:55 uur | Wolverhampton – Manchester United | Ziggo Sport Select, BBC One

Zondag 17 maart
03:30 uur | Los Angeles Galaxy – Minnesota United | FOX Sports 4
12:15 uur | VVV-Venlo – PSV | FOX Sports 1
12:30 uur | Genoa – Juventus | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Bayer Leverkusen – Werder Bremen | FOX Sports 4
14:30 uur | AZ – Ajax | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Groningen – ADO Den Haag | FOX Sports 2
15:00 uur | Millwall – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Voetbal, BBC One
15:15 uur | Fulham – Liverpool | Ziggo Sport Select
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 4
16:15 uur | Espanyol – Sevilla | Ziggo Sport Extra
16:45 uur | Excelsior – PEC Zwolle | FOX Sports 1
17:30 uur | Everton – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Bayern München – FSV Mainz 05 | FOX Sports 4
18:00 uur | Sint-Truiden – KAA Gent | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Valencia – Getafe | Ziggo Sport Extra
20:00 uur | New York City FC – Los Angeles FC | FOX Sports 4
20:30 uur | AC Milan – Inter Milan | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Real Betis Sevilla – Barcelona | Ziggo Sport Select
00:00 uur | Atlanta United – Philadelphia Union | FOX Sports 4

Maandag 11 t/m Vrijdag 15 maart

Maandag 11 maart
20:00 uur | Jong Ajax – Jong AZ | FOX, FOX Sports 1
20:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
20:30 uur | AS Roma – Empoli | Ziggo Sport Voetbal

Dinsdag 12 maart
21:00 uur | Juventus – Atletico Madrid | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Manchester City – Schalke 04 | Ziggo Sport Select
23:15 uur | Boca Juniors – Deportes Tolima | FOX Sports 4

Woensdag 13 maart
18:30 uur | Ajax – PEC Zwolle | FOX Sports 1
21:00 uur | Bayern München – Liverpool | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Barcelona – Olympique Lyon | Ziggo Sport Select
23:15 uur | Cruzeiro – Deportivo Lara | FOX Sports 4

Donderdag 14 maart
18:55 uur | Red Bull Salzburg – Napoli | RTL 7, FOX Sports 4
18:55 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
18:55 uur | Dinamo Kiev – Chelsea | FOX Sports 2
18:55 uur | FK Krasnodar – Valencia | FOX Sports 6
21:00 uur | Arsenal – Rennes | RTL 7, FOX Sports 6
21:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:00 uur | Slavia Praag – Sevilla | FOX Sports 2
21:00 uur | Inter Milan – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4, Canvas

Vrijdag 15 maart
18:30 uur | 1. FC Heidenheim 1846 – Union Berlin | FOX Sports 4
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX
20:00 uur | Fortuna Sittard – FC Emmen | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Twente – FC Volendam | FOX Sports 2
20:00 uur | Almere City FC – Sparta Rotterdam | FOX Sports 3
20:30 uur | Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg | FOX Sports 4

Zaterdag 9 en Zondag 10 maart

Zaterdag 9 maart
13:00 uur | 1. FC Köln – Arminia Bielefeld | FOX Sports 4
13:00 uur | Alaves – SD Eibar | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Crystal Palace – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Energie Cottbus – Preußen Münster | WDR
15:30 uur | Kozakken Boys – VV IJsselmeervogels | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayern München – VfL Wolfsburg | FOX Sports 4
15:30 uur | Borussia Dortmund – VfB Stuttgart | FOX Sports 6
16:00 uur | Southampton – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
16:15 uur | Atletico Madrid – Leganes | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | VVV-Venlo – Excelsior | FOX Sports 2
18:30 uur | FSV Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 4
18:30 uur | Barcelona – Rayo Vallecano | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Manchester City – Watford | Ziggo Sport Voetbal
19:00 uur | Chicago Fire – Orlando City FC | FOX Sports 6
19:45 uur | PSV – NAC Breda | FOX Sports 1
19:45 uur | ADO Den Haag – sc Heerenveen | FOX Sports 3
20:30 uur | Chievo Verona – AC Milan | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Willem II – De Graafschap | FOX Sports 2
20:45 uur | Getafe – SD Huesca | Ziggo Sport Voetbal
21:30 uur | FC Dallas – Los Angeles Galaxy | FOX Sports 4

Zondag 10 maart
12:15 uur | PEC Zwolle – AZ | FOX Sports 1
13:00 uur | Liverpool – Burnley | Ziggo Sport Select
13:00 uur | Birmingham City – Aston Villa | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | FC St. Pauli – Hamburger SV | FOX Sports 4
14:30 uur | Vitesse – Feyenoord | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Emmen – Heracles Almelo | FOX Sports 2
15:00 uur | Inter Milan – SPAL | Ziggo Sport Voetbal
15:05 uur | Chelsea – Wolverhampton Wanderers | Ziggo Sport Select
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 4
16:15 uur | Girona FC – Valencia | Ziggo Sport Docu
16:45 uur | Ajax – Fortuna Sittard | FOX Sports 1
17:30 uur | Arsenal – Manchester United | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Hannover 96 – Bayer Leverkusen | FOX Sports 4
18:00 uur | Anderlecht – KV Kortrijk | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Sevilla – Real Sociedad | Ziggo Sport Extra
20:00 uur | New York City FC – DC United | FOX Sports 4
20:30 uur | Fiorentina – Lazio Roma | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Real Valladolid – Real Madrid | Ziggo Sport Select
22:00 uur | Atlanta United – FC Cincinnati | FOX Sports 4