Zaterdag 29 en Zondag 30 september

Zaterdag 29 september
13:00 uur | Real Sociedad – Valencia | Ziggo Sport Extra
13:30 uur | West Ham United – Manchester United | Ziggo Sport Voetbal
14:00 uur | Fortuna Köln – KFC Uerdingen 05 | WDR
15:00 uur | SV Spakenburg – VV IJsselmeervogels | FOX Sports 1
15:00 uur | AS Roma – Lazio Roma | Ziggo Sport Extra
15:30 uur | Schalke 04 – FSV Mainz 05 | FOX Sports 4
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – RB Leipzig | FOX Sports 5
15:30 uur | VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester City – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Barcelona – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Juventus – Napoli | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | NAC Breda – PSV | FOX Sports 1
18:30 uur | sc Heerenveen – ADO Den Haag | FOX Sports 2
18:30 uur | Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund | FOX Sports 4
18:30 uur | Chelsea – Liverpool | Ziggo Sport Select
20:30 uur | Inter Milan – Cagliari | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Fortuna Sittard – Ajax | FOX Sports 1
20:45 uur | Excelsior – VVV-Venlo | FOX Sports 2
20:45 uur | Real Madrid – Atletico Madrid | Ziggo Sport Select

Zondag 30 september
12:15 uur | Heracles Almelo – FC Emmen | FOX Sports 1
13:30 uur | Hamburger SV – FC St. Pauli | FOX Sports 4
14:30 uur | AZ – PEC Zwolle | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Groningen – FC Utrecht | FOX Sports 2
14:30 uur | De Graafschap – Willem II | FOX Sports 3
15:00 uur | Fiorentina – Atalanta Bergamo | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Hannover 96 | FOX Sports 4
16:45 uur | Feyenoord – Vitesse | FOX Sports 1
17:00 uur | Cardiff City – Burnley | Ziggo Sport Select
18:00 uur | FC Augsburg – SC Freiburg | FOX Sports 4
18:00 uur | Parma – Empoli | Ziggo Sport Voetbal
19:00 uur | New York Red Bulls – Atlanta United | Eurosport 1
20:30 uur | Sassuolo – AC Milan | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Real Betis Sevilla – Leganes | Ziggo Sport Select

Advertenties

Maandag 24 t/m Vrijdag 28 september

Maandag 24 september
21:15 uur | Sporting Braga – Sporting Portugal | Ziggo Sport Select

Dinsdag 25 september
18:30 uur | RKC Waalwijk – NAC Breda | FOX Sports 1
18:30 uur | Werder Bremen – Hertha BSC | FOX Sports 4
20:30 uur | Bayern München – FC Augsburg | FOX Sports 4
20:30 uur | Hannover 96 – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 5
20:30 uur | SC Freiburg – Schalke 04 | FOX Sports 6
20:45 uur | Excelsior – NEC | FOX Sports 1
21:00 uur | Inter Milan – Fiorentina | Ziggo Sport Select
22:00 uur | Atletico Madrid – Huesca | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 26 september
18:30 uur | Excelsior Maassluis – PSV | FOX Sports 1
18:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Bayer Leverkusen | FOX Sports 4
20:00 uur | Leganes – Barcelona | Ziggo Sport Select
20:30 uur | Borussia Dortmund – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 4
20:30 uur | FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg | FOX Sports 5
20:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 6
20:45 uur | HVV Te Werve – Ajax | FOX Sports 1
20:45 uur | Liverpool – Chelsea | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Juventus – Bologna | Ziggo Sport Extra
22:00 uur | Sevilla – Real Madrid | Ziggo Sport Select

Donderdag 27 september
18:30 uur | FC Groningen – FC Twente | FOX Sports 2
20:30 uur | Greuther Fürth – Hamburger SV | FOX Sports 4
20:45 uur | VV Gemert – Feyenoord | FOX, FOX Sports 1
21:00 uur | Empoli – AC Milan | Ziggo Sport Select
22:00 uur | Girona FC – Real Betis Sevilla | Ziggo Sport Voetbal

Vrijdag 28 september
18:30 uur | Arminia Bielefeld – 1. FC Köln | FOX Sports 4
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX, FOX Sports 1
20:00 uur | NEC – Go Ahead Eagles | FOX Sports 2
20:00 uur | SC Cambuur – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 3
20:30 uur | Hertha BSC – Bayern München | FOX Sports 4
21:30 uur | FC Porto – Tondela | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 22 en Zondag 23 september

Zaterdag 22 september
13:30 uur | Fulham – Watford | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Karlsruher SC – KFC Uerdingen 05 | WDR
15:30 uur | Excelsior Maassluis – BVV Barendrecht | FOX Sports 1
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund | FOX Sports 4
15:30 uur | VfL Wolfsburg – SC Freiburg | FOX Sports 5
15:30 uur | FC Augsburg – Werder Bremen | FOX Sports 6
16:00 uur | Liverpool – Southampton | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Aston Villa – Sheffield Wednesday | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Fortuna Sittard – Willem II | FOX Sports 2
18:30 uur | Schalke 04 – Bayern München | FOX Sports 4
18:30 uur | Brighton & Hove Albion – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Getafe – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | VVV-Venlo – NAC Breda | FOX Sports 1
19:45 uur | Excelsior – sc Heerenveen | FOX Sports 3
20:30 uur | Sampdoria – Inter Milan | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Vitesse – ADO Den Haag | FOX Sports 2
20:45 uur | Real Madrid – Espanyol | Ziggo Sport Select
23:00 uur | New York Red Bulls – Toronto FC | Eurosport 1

Zondag 23 september
12:00 uur | Levante – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
12:15 uur | Feyenoord – FC Utrecht | FOX Sports 1
13:30 uur | Hamburger SV – Jahn Regensburg | FOX Sports 4
14:30 uur | FC Groningen – AZ | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Emmen – PEC Zwolle | FOX Sports 2
14:30 uur | West Ham United – Chelsea | Ziggo Sport Select
15:30 uur | Bayer Leverkusen – FSV Mainz 05 | FOX Sports 4
16:15 uur | Villarreal – Valencia | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | PSV – Ajax | FOX Sports 1
17:00 uur | Arsenal – Everton | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Eintracht Frankfurt – RB Leipzig | FOX Sports 4
18:00 uur | AC Milan – Atalanta Bergamo | Ziggo Sport Docu
20:30 uur | Frosinone – Juventus | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Barcelona – Girona FC | Ziggo Sport Select

Maandag 17 t/m Vrijdag 21 september

Maandag 17 september
20:00 uur | Jong Ajax – Helmond Sport | FOX, FOX Sports 1
21:00 uur | Southampton – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Extra

Dinsdag 18 september
18:30 uur | Dynamo Dresden – Hamburger SV | FOX Sports 4
18:55 uur | Barcelona – PSV | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
18:55 uur | Inter Milan – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Liverpool – PSG | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | AS Monaco – Atletico Madrid | Ziggo Sport Golf
21:00 uur | Club Brugge – Borussia Dortmund | Ziggo Sport Racing
21:00 uur | Schalke 04 – FC Porto | Ziggo Sport Docu
21:00 uur | Galatasaray – Lokomotiv Moskou | Ziggo Sport Extra

Woensdag 19 september
18:55 uur | Ajax – AEK Athene | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
18:55 uur | Shakhtar Donetsk – 1899 Hoffenheim | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Benfica – Bayern München | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Real Madrid – AS Roma | Ziggo Sport Golf
21:00 uur | Manchester City – Olympique Lyon | Ziggo Sport Racing
21:00 uur | BSC Young Boys – Manchester United | Ziggo Sport Docu
21:00 uur | Valencia – Juventus | Ziggo Sport Extra

Donderdag 20 september
00:30 uur | Independiente – River Plate | FOX Sports 4
02:45 uur | Boca Juniors – Cruzeiro | FOX Sports 4
18:55 uur | Olympique Marseille – Eintracht Frankfurt | RTL 7, FOX Sports 4
18:55 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
18:55 uur | PAOK Saloniki – Chelsea | FOX Sports 5
18:55 uur | Sevilla – Standard Luik | FOX Sports 6
18:55 uur | KRC Genk – Malmö FF | Canvas
21:00 uur | Dinamo Zagreb – Fenerbahçe | RTL 7
21:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:00 uur | RB Leipzig – Red Bull Salzburg | FOX Sports 4
21:00 uur | F91 Dudelange – AC Milan | FOX Sports 5
21:00 uur | Arsenal – Vorskla Poltava | FOX Sports 6
21:00 uur | Spartak Trnava – Anderlecht | Canvas

Vrijdag 21 september
02:45 uur | Colo-Colo – Palmeiras | FOX Sports 4
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX
20:00 uur | Heracles Almelo – De Graafschap | FOX Sports 1
20:00 uur | Telstar – FC Twente | FOX Sports 2
20:00 uur | Top Oss – Sparta Rotterdam | FOX Sports 3
20:30 uur | VfB Stuttgart – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 4

Zaterdag 15 en Zondag 16 september

Zaterdag 15 september
13:00 uur | Hamburger SV – 1. FC Heidenheim 1846 | FOX Sports 4
13:00 uur | Atletico Madrid – Eibar | Ziggo Sport Extra
13:30 uur | Tottenham Hotspur – Liverpool | Ziggo Sport Voetbal
14:00 uur | KFC Uerdingen 05 – Hallescher FC | WDR
15:00 uur | Inter Milan – Parma | Ziggo Sport Docu
15:30 uur | Rijnsburgse Boys – Kozakken Boys | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayern München – Bayer Leverkusen | FOX Sports 4
15:30 uur | VfL Wolfsburg – Hertha BSC | FOX Sports 5
15:30 uur | FSV Mainz 05 – FC Augsburg | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester City – Fulham | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Real Sociedad – Barcelona | Ziggo Sport Extra
18:00 uur | Napoli – Fiorentina | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | ADO Den Haag – PSV | FOX Sports 1
18:30 uur | De Graafschap – VVV-Venlo | FOX Sports 2
18:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Schalke 04 | FOX Sports 4
18:30 uur | Watford – Manchester United | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Valencia – Real Betis Sevilla | Ziggo Sport Docu
20:30 uur | KRC Genk – Anderlecht | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Ajax – FC Groningen | FOX Sports 1
20:45 uur | Willem II – Excelsior | FOX Sports 2
20:45 uur | Athletic de Bilbao – Real Madrid | Ziggo Sport Select

Zondag 16 september
12:15 uur | AZ – Feyenoord | FOX Sports 1
12:30 uur | AS Roma – Chievo Verona | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | 1. FC Köln – SC Paderborn 07 | FOX Sports 4
14:30 uur | FC Utrecht – FC Emmen | FOX Sports 1
14:30 uur | sc Heerenveen – Heracles Almelo | FOX Sports 2
14:30 uur | NAC Breda – Fortuna Sittard | FOX Sports 3
14:30 uur | Wolverhampton Wanderers – Burnley | Ziggo Sport Extra
15:00 uur | Juventus – Sassuolo | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | Werder Bremen – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 4
16:45 uur | PEC Zwolle – Vitesse | FOX Sports 1
17:00 uur | Everton – West Ham United | Ziggo Sport Extra
18:00 uur | SC Freiburg – VfB Stuttgart | FOX Sports 4
18:00 uur | Empoli – Lazio Roma | Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur | Cagliari – AC Milan | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Sevilla – Getafe | Ziggo Sport Select
23:00 uur | Chicago Fire – Orlando City SC | Eurosport 2

Maandag 10 t/m Vrijdag 14 september

Maandag 10 september
20:00 uur | Jong AZ – Jong Ajax | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Schakelprogramma Nations League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Portugal – Italië | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Zweden – Turkije | Ziggo Sport Docu

Dinsdag 11 september
18:30 uur | Nederland O21 – Schotland O21 | FOX Sports 1
20:45 uur | Schakelprogramma Nations League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | IJsland – België | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Spanje – Kroatië | Ziggo Sport Docu

Woensdag 12 september
02:00 uur | Colombia – Argentinië | FOX Sports 4
02:30 uur | Brazilië – El Salvador | FOX Sports 5
19:00 uur | Ajax (V) – Sparta Praag (V) | Ziggo Sport Select

Donderdag 13 september
Geen live wedstrijden

Vrijdag 14 september
20:00 uur | Schakelprogramma Keuken Kampioen Divisie | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Dordrecht – FC Twente | FOX Sports 2
20:00 uur | NEC – Jong PSV | FOX Sports 3
20:30 uur | Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
20:30 uur | Club Brugge – Lokeren | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 8 en Zondag 9 september

Zaterdag 8 september
14:00 uur | Comoren – Kameroen | FOX Sports 4
15:00 uur | Noord-Ierland – Bosnië-Herzegovina | Ziggo Sport Select
15:30 uur | SVV Scheveningen – GVVV | FOX Sports 1
18:00 uur | Schakelprogramma Nations League | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Zwitserland – IJsland | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Finland – Hongarije | Ziggo Sport Extra 1
18:30 uur | FC Twente – Top Oss | FOX, FOX Sports 1
20:00 uur | Egypte – Niger | FOX Sports 4
20:45 uur | Roda JC Kerkrade – NEC | FOX, FOX Sports 1
20:45 uur | Engeland – Spanje | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Estland – Griekenland | Ziggo Sport Voetbal
22:00 uur | Marokko – Malawi | FOX Sports 4

Zondag 9 september
14:30 uur | Koninklijke HFC – AFC | FOX Sports 1
15:00 uur | Oekraïne – Slowakije | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Denemarken – Wales | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Bulgarije – Noorwegen | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Frankrijk – Nederland | NPO 1
20:45 uur | Cyprus – Slovenië | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Liechtenstein – Gibraltar | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Duitsland – Peru | RTL