Maandag 27 t/m Vrijdag 1 december

Maandag 27 november
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Telstar – NEC | FOX Sports 3
20:00 uur | Jong Ajax – FC Dordrecht | FOX Sports 5
20:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Dynamo Dresden | FOX Sports 2

Dinsdag 28 november
20:00 uur | Nederland (V) – Ierland (V) | Veronica
20:05 uur | Engeland (V) – Kazachstan (V) | BBC Two
21:00 uur | Watford – Manchester United | Ziggo Sport Select
21:30 uur | Real Madrid – Fuenlabrada | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 29 november
19:30 uur | Barcelona – Real Murcia | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Everton – West Ham United | Ziggo Sport Select
21:00 uur | PSG – Troyes | Eurosport 2
21:30 uur | Atletico Madrid – Elche | Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 30 november
00:45 uur | Lanus – Gremio | FOX Sports 2

Vrijdag 1 december
18:30 uur | Arminia Bielefeld – FC Sankt Pauli | FOX Sports 2
19:15 uur | Sporting Portugal – Belenenses | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | PEC Zwolle – FC Utrecht | FOX Sports 3
20:00 uur | NEC – FC Dordrecht | FOX Sports 5
20:30 uur | SC Freiburg – Hamburger SV | FOX Sports 2
20:45 uur | Napoli – Juventus | Eurosport 2
20:55 uur | AFC Flyde – Wigan Athletic | FOX Sports 4, BBC Two
21:30 uur | FC Porto – Benfica | Ziggo Sport Voetbal

Advertenties

Zaterdag 25 en Zondag 26 november

Zaterdag 25 november
13:00 uur | Holsten Kiel – FC Ingolstadt 04 | FOX Sports 4
14:00 uur | Hansa Rostock – Fortuna Köln | WDR
15:30 uur | FC Lienden – GVVV | FOX Sports 1
15:30 uur | Borussia Dortmund – Schalke 04 | FOX Sports 2
15:30 uur | RB Leipzig – Werder Bremen | FOX Sports 4
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester United – Brighton & Hove | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Real Madrid – Malaga | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Bayern München | FOX Sports 2
18:30 uur | VVV-Venlo – Willem II | FOX Sports 3
18:30 uur | Liverpool – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Real Betis Sevilla – Girona FC | Ziggo Sport Voetbal
19:15 uur | Supersport United – TP Mazembe | FOX Sports 4
19:45 uur | FC Groningen – Feyenoord | FOX Sports 1
19:45 uur | Heracles Almelo – NAC Breda | FOX Sports 5
20:30 uur | Waasland-Beveren – Sporting Charleroi | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | sc Heerenveen – PEC Zwolle | FOX Sports 3
20:45 uur | Levante – Atletico Madrid | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Cagliari – Inter Milan | Eurosport 2
21:30 uur | Desportivo Aves – FC Porto | Ziggo Sport Voetbal

Zondag 26 november
12:00 uur | Deportivo La Coruna – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Voetbal
12:30 uur | Ajax – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 1
14:30 uur | Excelsior – PSV | FOX Sports 1
14:30 uur | Sparta Rotterdam – FC Utrecht | FOX Sports 3
14:30 uur | Southampton – Everton | Ziggo Sport Extra 1
15:00 uur | OGC Nice – Olympique Lyon | Eurosport 2
15:30 uur | Hamburger SV – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 2
16:00 uur | Motherwell – Celtic | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Vitesse – ADO Den Haag | FOX Sports 1
17:00 uur | Huddersfield Town – Manchester City | Ziggo Sport Select
18:00 uur | 1. FC Köln – Hertha BSC | FOX Sports 2
18:00 uur | Lazio Roma – Fiorentina | Eurosport 2
18:30 uur | Villarreal – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Club Brugge – Zulte-Waregem | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Valencia – Barcelona | Ziggo Sport Select
21:00 uur | AS Monaco – PSG | Eurosport 2

Maandag 20 t/m Vrijdag 24 november

Maandag 20 november
20:00 uur | Jong AZ – Jong Ajax | FOX Sports 1
21:00 uur | Brighton & Hove Albion – Stoke City | Ziggo Sport Select

Dinsdag 21 november
15:45 uur | Manchester City O19 – Feyenoord O19 | Ziggo Sport Voetbal
16:00 uur | Ajax O19 – Legia Warschau O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Besiktas – FC Porto | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Spartak Moskou – NK Maribor | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Manchester City – Feyenoord | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | APOEL Nicosia – Real Madrid | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Sevilla – Liverpool | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | AS Monaco – RB Leipzig | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 22 november
16:00 uur | Juventus O19 – Barcelona O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | FK Qarabag – Chelsea | Ziggo Sport Select
18:00 uur | CSKA Moskou – Benfica | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Juventus – Barcelona | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Atletico Madrid – AS Roma | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Anderlecht – Bayern München | Ziggo Sport Racing, ZDF
20:45 uur | PSG – Celtic | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | FC Basel – Manchester United | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 23 november
00:45 uur | Gremio – Lanus | FOX Sports 2
19:00 uur | Lazio Roma – Vitesse | RTL 7, FOX Sports 3
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | 1. FC Köln – Arsenal | FOX Sports 2
19:00 uur | OGC Nice – Zulte-Waregem | FOX Sports 4, Canvas
21:05 uur | Olympique Lyon – Apollon Limassol | RTL 7, FOX Sports 2
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | AC Milan – Austria Wien | FOX Sports 3
21:05 uur | Sporting Braga – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 4

Vrijdag 24 november
18:00 uur | Duitsland (V) – Frankrijk (V) | ARD
19:00 uur | Slowakije (V) – Nederland (V) | Veronica

20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | AZ – FC Twente | FOX Sports 3
20:00 uur | NEC – Jong Ajax | FOX Sports 5
20:05 uur | Engeland (V) – Bosnië-Herzegovina (V) | BBC Two
20:30 uur | Hannover 96 – VfB Stuttgart | FOX Sports 2
21:00 uur | West Ham United – Leicester City | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 18 en Zondag 19 november

Zaterdag 18 november
13:00 uur | 1. FC Nürnberg – Holsten Kiel | FOX Sports 2
13:30 uur | Arsenal – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
14:00 uur | SC Fortuna Köln – 1. FC Magdeburg | WDR
15:30 uur | VV Katwijk – IJsselmeervogels | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayern München – FC Augsburg | FOX Sports 2
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 6
16:00 uur | Leicester City – Manchester City | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Leganes – Barcelona | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Excel Moeskroen – Anderlecht | Ziggo Sport Extra 1
18:00 uur | AS Roma – Lazio Roma | Eurosport 2
18:30 uur | Feyenoord – VVV-Venlo | FOX Sports 1
18:30 uur | Hertha BSC – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 2
18:30 uur | FC Twente – sc Heerenveen | FOX Sports 3
18:30 uur | Manchester United – Newcastle United | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Sevilla – Celta de Vigo | Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur | Standard Luik – KV Oostende | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | NAC Breda – Ajax | FOX Sports 1
20:45 uur | Willem II – Sparta Rotterdam | FOX Sports 3
20:45 uur | Atletico Madrid – Real Madrid | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Napoli – AC Milan | Eurosport 2

Zondag 19 november
12:00 uur | Malaga – Deportivo La Coruna | Ziggo Sport Voetbal
12:30 uur | ADO Den Haag – Heracles Almelo | FOX Sports 1
13:30 uur | FC Ingolstadt 04 – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2
14:30 uur | PEC Zwolle – PSV | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Groningen – Vitesse | FOX Sports 3
14:30 uur | FC Utrecht – Excelsior | FOX Sports 5
14:30 uur | TP Mazembe – Supersport United FC | FOX Sports 6
15:30 uur | Schalke 04 – Hamburger SV | FOX Sports 2
16:15 uur | Espanyol – Valencia | Ziggo Sport Select
16:45 uur | Roda JC Kerkrade – AZ | FOX Sports 1
17:00 uur | Watford – West Ham United | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Werder Bremen – Hannover 96 | FOX Sports 2
18:00 uur | Club Brugge – Waasland-Beveren | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Athletic de Bilbao – Villarreal | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Inter Milan – Atalanta Bergamo | Eurosport 2

Maandag 13 t/m Vrijdag 17 november

Maandag 13 november
20:45 uur | Italië – Zweden | Ziggo Sport Select

Dinsdag 14 november
20:00 uur | Roemenië – Nederland | SBS6, FOX Sports 1
20:45 uur | Duitsland – Frankrijk | FOX Sports 2, ARD
20:45 uur | Ierland – Denemarken | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Engeland – Brazilië | FOX Sports 6

Woensdag 15 november
20:45 uur | Tranmere Rovers – Peterborough United | FOX Sports 2

Donderdag 16 november
Geen live wedstrijden

Vrijdag 17 november
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | De Graafschap – NEC | FOX Sports 3
20:00 uur | SC Cambuur – Fortuna Sittard | FOX Sports 5
20:30 uur | VfB Stuttgart – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
21:00 uur | Girona FC – Real Sociedad | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 11 en Zondag 12 november

Zaterdag 11 november
15:30 uur | FC Lisse – VV Katwijk | FOX Sports 1
20:45 uur | Denemarken – Ierland | Ziggo Sport Select
21:30 uur | Spanje – Costa Rica | FOX Sports 2

Zondag 12 november
18:00 uur | Zwitserland – Noord-Ierland | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Griekenland – Kroatië | Ziggo Sport Select

Maandag 6 t/m Vrijdag 10 november

Maandag 6 november
20:30 uur | 1. FC Nürnberg – FC Ingolstadt 04 | FOX Sports 4
20:45 uur | Chorley – Fleetwood Town | FOX Sports 2

Dinsdag 7 november
Geen live wedstrijden

Woensdag 8 november
Geen live wedstrijden

Donderdag 9 november
20:45 uur | Schotland – Nederland | SBS6, FOX Sports 1
20:45 uur | Noord-Ierland – Zwitserland | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Kroatië – Griekenland | Ziggo Sport Voetbal

Vrijdag 10 november
18:30 uur | Nederland O21 – Andorra O21 | FOX Sports 1
20:45 uur | Zweden – Italië | Ziggo Sport Select
20:45 uur | België – Mexico | Eén
21:00 uur | Engeland – Duitsland | FOX Sports 2, ZDF