Maandag 30 t/m Vrijdag 3 november

Maandag 30 oktober
20:30 uur | VfL Bochum – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2
21:00 uur | Burnley – Newcastle United | Ziggo Sport Select

Dinsdag 31 oktober
16:00 uur | PSG O19 – Anderlecht O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Legia Warschau O19 – Ajax O19 | Ziggo Sport Select
20:45 uur | AS Roma – Chelsea | Veronica, Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Celtic – Bayern München | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Olympiakos Pireaus – Barcelona | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Manchester United – Benfica | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Sporting Portugal – Juventus | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 1 november
01:00 uur | Columbus Crew – New York City FC | Eurosport 1
01:15 uur | Lanus – River Plate | FOX Sports 2
13:00 uur | Shakhtar Donetsk O19 – Feyenoord O19 | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Besiktas – AS Monaco | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Shakhtar Donetsk – Feyenoord | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Tottenham Hotspur – Real Madrid | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Napoli – Manchester City | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Borussia Dortmund – APOEL Nicosia | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Liverpool – NK Maribor | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | FC Porto – RB Leipzig | ZDF

Donderdag 2 november
00:45 uur | Gremio – Barcelona | FOX Sports 2
19:00 uur | Olympique Lyon – Everton | RTL 7, FOX Sports 6
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | AEK Athene – AC Milan | FOX Sports 2
19:00 uur | Istanbul Basaksehir – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 3
21:05 uur | Vitesse – Zulte-Waregem | RTL 7, FOX Sports 3, Canvas
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Arsenal – Rode Ster Belgrado | FOX Sports 2
21:05 uur | Lazio Roma – OGC Nice | FOX Sports 6

Vrijdag 3 november
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Sparta Rotterdam – sc Heerenveen | FOX Sports 3
20:00 uur | Jong Ajax – De Graafschap | FOX Sports 5
20:30 uur | Eintracht Frankfurt – Werder Bremen | FOX Sports 2
20:30 uur | KAA Gent – Standard Luik | Ziggo Sport Voetbal
20:55 uur | Hyde United FC – MK Dons | FOX Sports 6, BBC Two

Advertenties

Zaterdag 28 en Zondag 29 oktober

Zaterdag 28 oktober
13:00 uur | SV Darmstadt 98 – Holsten Kiel | FOX Sports 2
13:00 uur | Alaves – Valencia | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Manchester United – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
13:30 uur | Brazilië O17 – Mali O17 | Eurosport 2
14:00 uur | Fortuna Köln – Würzburger Kickers | WDR
15:30 uur | Koninklijke HFC – VVSB | FOX Sports 1
15:30 uur | Hannover 96 – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
15:30 uur | Schalke 04 – VfL Wolfsburg | FOX Sports 3
16:00 uur | Liverpool – Huddersfield Town | Ziggo Sport Select
16:15 uur | Sevilla – Leganes | Ziggo Sport Voetbal
16:30 uur | Engeland O17 – Spanje O17 | Eurosport 1
18:00 uur | AC Milan – Juventus | Eurosport 2
18:30 uur | Roda JC Kerkrade – Feyenoord | FOX Sports 1
18:30 uur | Bayern München – RB Leipzig | FOX Sports 2
18:30 uur | Heracles Almelo – VVV-Venlo | FOX Sports 3
18:30 uur | AFC Bournemouth – Chelsea | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Atletico Madrid – Villarreal | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Willem II – Ajax | FOX Sports 1
20:45 uur | PEC Zwolle – ADO Den Haag | FOX Sports 3
20:45 uur | Athletic de Bilbao – Barcelona | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | AS Roma – Bologna | Eurosport 2
21:30 uur | Boavista – FC Porto | Ziggo Sport Extra 2

Zondag 29 oktober
12:00 uur | Getafe – Real Sociedad | Ziggo Sport Voetbal
12:30 uur | Vitesse – PSV | FOX Sports 1
13:00 uur | Birmingham City – Aston Villa | Ziggo Sport Select
14:30 uur | FC Utrecht – NAC Breda | FOX Sports 1
14:30 uur | Sparta Rotterdam – FC Groningen | FOX Sports 3
14:30 uur | Brighton & Hove Albion – Southampton | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | Club Brugge – Sint-Truiden | Ziggo Sport Extra 2
15:30 uur | Werder Bremen – FC Augsburg | FOX Sports 2
16:15 uur | Girona FC – Real Madrid | Ziggo Sport Select
16:45 uur | sc Heerenveen – AZ | FOX Sports 1
17:00 uur | Leicester City – Everton | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | VfB Stuttgart – SC Freiburg | FOX Sports 2
18:00 uur | Standard Luik – Waasland-Beveren | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Malaga – Celta de Vigo | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Torino – Cagliari | Eurosport 2

Maandag 23 t/m Vrijdag 27 oktober

Maandag 23 oktober
20:00 uur | FC Oss – Jong AZ | FOX Sports 1
20:00 uur | Real Sociedad – Espanyol | Ziggo Sport Voetbal

Dinsdag 24 oktober
16:10 uur | Duitsland (V) – Faeröer Eilanden (V) | ARD
18:30 uur | NEC – Achilles ’29 | FOX Sports 1
18:30 uur | Fortuna Düsseldorf – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 2
19:00 uur | Nederland (V) – Noorwegen (V) | Veronica
20:45 uur | FC Twente – FC Eindhoven | FOX Sports 1
20:45 uur | FC Magdeburg – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
20:45 uur | Swansea City – Manchester United | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Inter Milan – Sampdoria | Eurosport 2
21:30 uur | Real Murcia – Barcelona | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 25 oktober
00:15 uur | River Plate – Lanus | FOX Sports 2
13:30 uur | Brazilië O17 – Engeland O17 | Eurosport 1
16:30 uur | Mali O17 – Spanje O17 | Eurosport 1
18:30 uur | ASV De Dijk – Ajax | FOX Sports 1
18:30 uur | VfL Wolfsburg – Hannover 96 | FOX Sports 2
20:30 uur | KRC Genk – Club Brugge | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Chelsea – Everton | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Genoa – Napoli | Eurosport 2
20:45 uur | Feyenoord – AVV Swift | FOX Sports 1
20:45 uur | RB Leipzig – Bayern München | FOX Sports 2, ARD
21:00 uur | Tottenham Hotspur – West Ham United | Ziggo Sport Extra 1

Donderdag 26 oktober
01:45 uur | Barcelona – Gremio | FOX Sports 2
02:30 uur | Chicago Fire – New York Red Bulls | Eurosport 1
18:30 uur | FC Volendam – PSV | FOX Sports 1
20:30 uur | FC Antwerp – Standard Luik | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Almere City FC – AZ | FOX Sports 1

Vrijdag 27 oktober
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Twente – Excelsior | FOX Sports 3
20:00 uur | De Graafschap – Fortuna Sittard | FOX Sports 5
20:30 uur | FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 2
20:45 uur | Leeds United – Sheffield United | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | PSG – OGC Nice | Eurosport 2

Zaterdag 21 en Zondag 22 oktober

Zaterdag 21 oktober
13:00 uur | Holsten Kiel – Arminia Bielefeld | FOX Sports 2
13:30 uur | Chelsea – Watford | Ziggo Sport Select
13:30 uur | Mali O17 – Ghana O17 | Eurosport 2
14:00 uur | Preußen Münster – Karlsruher SC | WDR
15:30 uur | De Treffers – FC Lienden | FOX Sports 1
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund | FOX Sports 2
15:30 uur | RB Leipzig – VfB Stuttgart | FOX Sports 6
16:00 uur | Huddersfield Town – Manchester United | Ziggo Sport Select
16:15 uur | Real Betis Sevilla – Alaves | Ziggo Sport Voetbal
16:30 uur | Verenigde Staten O17 – Engeland O17 | Eurosport 2
18:30 uur | Hamburger SV – Bayern München | FOX Sports 2
18:30 uur | NAC Breda – PEC Zwolle | FOX Sports 3
18:30 uur | Valencia – Sevilla | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Southampton – West Bromwich Albion | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | Excelsior – Sparta Rotterdam | FOX Sports 1
19:45 uur | VVV-Venlo – ADO Den Haag | FOX Sports 5
20:45 uur | FC Twente – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 3
20:45 uur | Barcelona – Malaga | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Napoli – Inter Milan | Eurosport 2

Zondag 22 oktober
12:30 uur | PSV – Heracles Almelo | FOX Sports 1
13:30 uur | 1. FC Köln – Werder Bremen | FOX Sports 2
13:30 uur | Spanje O17 – Iran O17 | Eurosport 2
14:30 uur | Feyenoord – Ajax | FOX Sports 1
14:30 uur | AZ – FC Utrecht | FOX Sports 3
14:30 uur | Everton – Arsenal | Ziggo Sport Select
14:30 uur | Club Brugge – FC Antwerp | Ziggo Sport Extra 2
15:30 uur | SC Freiburg – Hertha BSC | FOX Sports 2
16:15 uur | Celta de Vigo – Atletico Madrid | Ziggo Sport Voetbal
16:30 uur | Duitsland O17 – Brazilië O17 | Eurosport 2
16:45 uur | sc Heerenveen – Vitesse | FOX Sports 1
17:00 uur | Tottenham Hotspur – Liverpool | Ziggo Sport Select
18:00 uur | VfL Wolfsburg – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 2
18:00 uur | Anderlecht – KRC Genk | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Real Madrid – Eibar | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | Olympique Marseille – PSG | Eurosport 2

Maandag 16 t/m Vrijdag 20 oktober

Maandag 16 oktober
13:30 uur | Colombia O17 – Duitsland O17 | Eurosport 2
16:30 uur | Paraguay O17 – Verenigde Staten O17 | Eurosport 2
20:00 uur | Jong Ajax – Almere City FC | FOX Sports 1
20:30 uur | SV Darmstadt 98 – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 2
21:00 uur | Leicester City – West Bromwich Albion | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Las Palmas – Celta de Vigo | Ziggo Sport Voetbal

Dinsdag 17 oktober
13:30 uur | Frankrijk O17 – Spanje O17 | Eurosport 2
16:00 uur | AS Monaco O19 – Besiktas O19 | Ziggo Sport Select
16:30 uur | Engeland O17 – Japan O17 | Eurosport 2
20:45 uur | Feyenoord – Shakhtar Donetsk | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Real Madrid – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Manchester City – Napoli | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | APOEL Nicosia – Borussia Dortmund | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | AS Monaco – Besiktas | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 18 oktober
13:30 uur | Ghana O17 – Niger O17 | Eurosport 2
14:00 uur | Chelsea O19 – AS Roma O19 | Ziggo Sport Voetbal
16:30 uur | Brazilië O17 – Honduras O17 | Eurosport 2
18:00 uur | FK Qarabag – Atletico Madrid | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Barcelona – Olympiakos Piraeus | Veronica, Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Bayern München – Celtic | Ziggo Sport Voetbal, ZDF
20:45 uur | Chelsea – AS Roma | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Benfica – Manchester United | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Juventus – Sporting Portugal | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 19 oktober
19:00 uur | Zulte-Waregem – Vitesse | RTL 7, FOX Sports 3, Canvas
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | OGC Nice – Lazio Roma | FOX Sports 2
19:00 uur | Rode Ster Belgrado – Arsenal | FOX Sports 6
20:30 uur | Oostenrijk (V) – Nederland (V) | FOX Sports 5
21:05 uur | Everton – Olympique Lyon | RTL 7, FOX Sports 6
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | AC Milan – AEK Athene | FOX Sports 2
21:05 uur | 1899 Hoffenheim – Istanbul Basaksehir | FOX Sports 3

Vrijdag 20 oktober
18:30 uur | Fortuna Düsseldorf – SV Darmstadt 98 | FOX Sports 2
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Groningen – Willem II | FOX Sports 3
20:00 uur | Fortuna Sittard – FC Eindhoven | FOX Sports 5
20:30 uur | Schalke 04 – FSV Mainz 05 | FOX Sports 2
21:00 uur | West Ham United – Brighton & Hove Albion | Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 14 en Zondag 15 oktober

Zaterdag 14 oktober
13:00 uur | DSC Arminia Bielefeld – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2
13:00 uur | Athletic de Bilbao – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Liverpool – Manchester United | Ziggo Sport Select
14:00 uur | SC Paderborn 07 – Werder Bremen II | WDR
15:30 uur | Kozakken Boys – GVVV | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayern München – SC Freiburg | FOX Sports 2
15:30 uur | Hertha BSC – Schalke 04 | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester City – Stoke City | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Getafe – Real Madrid | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Juventus – Lazio Roma | Eurosport 2
18:30 uur | Ajax – Sparta Rotterdam | FOX Sports 1
18:30 uur | Borussia Dortmund – RB Leipzig | FOX Sports 2
18:30 uur | Roda JC Kerkrade – NAC Breda | FOX Sports 3
18:30 uur | Watford – Arsenal | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Feyenoord – PEC Zwolle | FOX Sports 1
20:45 uur | FC Utrecht – sc Heerenveen | FOX Sports 3
20:45 uur | Atletico Madrid – Barcelona | Ziggo Sport Select
20:45 uur | AS Roma – Napoli | Eurosport 2

Zondag 15 oktober
12:30 uur | Heracles Almelo – Vitesse | FOX Sports 1
14:30 uur | VVV-Venlo – PSV | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Groningen – AZ | FOX Sports 3
14:30 uur | Willem II – FC Twente | FOX Sports 5
14:30 uur | Brighton & Hove Albion – Everton | Ziggo Sport Select
14:30 uur | Standard Luik – KV Kortrijk | Ziggo Sport Extra 2
15:30 uur | Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg | FOX Sports 2
16:15 uur | Girona FC – Villarreal | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | ADO Den Haag – Excelsior | FOX Sports 1
17:00 uur | Southampton – Newcastle United | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Werder Bremen – Borussia Mönchengladbach | FOX Sports 2
18:00 uur | KV Oostende – Club Brugge | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Real Betis Sevilla – Valencia | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Inter Milan – AC Milan | Eurosport 2
23:00 uur | Wedstrijd MLS | Eurosport 1

Maandag 9 t/m Vrijdag 13 oktober

Maandag 9 oktober
20:45 uur | Schakelprogramma WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Wales – Ierland | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Oekraïne – Kroatië | Ziggo Sport Extra 1

Dinsdag 10 oktober
17:00 uur | Oekraïne O21 – Nederland O21 | FOX Sports 1
18:00 uur | Rusland – Iran | FOX Sports 2
20:45 uur | Nederland – Zweden | NPO 3
20:45 uur | Portugal – Zwitserland | Ziggo Sport Select
20:45 uur | België – Cyprus | Eén

Woensdag 11 oktober
01:30 uur | Ecuador – Argentinië | FOX Sports 1 & 6
01:30 uur | Brazilië – Chili | FOX Sports 2
01:30 uur | Peru – Colombia | FOX Sports 3
01:30 uur | Uruguay – Bolivia | FOX Sports 4
01:30 uur | Paraguay – Venezuela | FOX Sports 5

Donderdag 12 oktober
Geen live wedstrijden

Vrijdag 13 oktober
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | MVV Maastricht – Fortuna Sittard | FOX Sports 3
20:00 uur | NEC – RKC Waalwijk | FOX Sports 5
20:30 uur | VfB Stuttgart – 1. FC Köln | FOX Sports 2
20:30 uur | KV Mechelen – Anderlecht | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Birmingham City – Cardiff City | Ziggo Sport Voetbal