Maandag 30 t/m Vrijdag 3 november

Maandag 30 oktober 20:30 uur | VfL Bochum – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2 21:00 uur | Burnley – Newcastle United | Ziggo Sport Select Dinsdag 31 oktober 16:00 uur | PSG O19 – Anderlecht O19 | Ziggo Sport Select 18:00 uur | Legia Warschau O19 – Ajax O19 | Ziggo Sport Select 20:45Meer lezen over “Maandag 30 t/m Vrijdag 3 november”

Zaterdag 28 en Zondag 29 oktober

Zaterdag 28 oktober 13:00 uur | SV Darmstadt 98 – Holsten Kiel | FOX Sports 2 13:00 uur | Alaves – Valencia | Ziggo Sport Voetbal 13:30 uur | Manchester United – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select 13:30 uur | Brazilië O17 – Mali O17 | Eurosport 2 14:00 uur | Fortuna Köln –Meer lezen over “Zaterdag 28 en Zondag 29 oktober”

Maandag 23 t/m Vrijdag 27 oktober

Maandag 23 oktober 20:00 uur | FC Oss – Jong AZ | FOX Sports 1 20:00 uur | Real Sociedad – Espanyol | Ziggo Sport Voetbal Dinsdag 24 oktober 16:10 uur | Duitsland (V) – Faeröer Eilanden (V) | ARD 18:30 uur | NEC – Achilles ’29 | FOX Sports 1 18:30 uur | FortunaMeer lezen over “Maandag 23 t/m Vrijdag 27 oktober”

Zaterdag 21 en Zondag 22 oktober

Zaterdag 21 oktober 13:00 uur | Holsten Kiel – Arminia Bielefeld | FOX Sports 2 13:30 uur | Chelsea – Watford | Ziggo Sport Select 13:30 uur | Mali O17 – Ghana O17 | Eurosport 2 14:00 uur | Preußen Münster – Karlsruher SC | WDR 15:30 uur | De Treffers – FC Lienden |Meer lezen over “Zaterdag 21 en Zondag 22 oktober”

Maandag 16 t/m Vrijdag 20 oktober

Maandag 16 oktober 13:30 uur | Colombia O17 – Duitsland O17 | Eurosport 2 16:30 uur | Paraguay O17 – Verenigde Staten O17 | Eurosport 2 20:00 uur | Jong Ajax – Almere City FC | FOX Sports 1 20:30 uur | SV Darmstadt 98 – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 2 21:00 uurMeer lezen over “Maandag 16 t/m Vrijdag 20 oktober”

Zaterdag 14 en Zondag 15 oktober

Zaterdag 14 oktober 13:00 uur | DSC Arminia Bielefeld – Fortuna Düsseldorf | FOX Sports 2 13:00 uur | Athletic de Bilbao – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal 13:30 uur | Liverpool – Manchester United | Ziggo Sport Select 14:00 uur | SC Paderborn 07 – Werder Bremen II | WDR 15:30 uur | KozakkenMeer lezen over “Zaterdag 14 en Zondag 15 oktober”

Maandag 9 t/m Vrijdag 13 oktober

Maandag 9 oktober 20:45 uur | Schakelprogramma WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select 20:45 uur | Wales – Ierland | Ziggo Sport Voetbal 20:45 uur | Oekraïne – Kroatië | Ziggo Sport Extra 1 Dinsdag 10 oktober 17:00 uur | Oekraïne O21 – Nederland O21 | FOX Sports 1 18:00 uur | Rusland – IranMeer lezen over “Maandag 9 t/m Vrijdag 13 oktober”

Zaterdag 7 en Zondag 8 oktober

Zaterdag 7 oktober 13:30 uur | Duitsland O17 – Costa Rica O17 | Eurosport 1 15:30 uur | VV Katwijk – Rijnsburgse Boys | FOX Sports 1 16:00 uur | Rusland – Zuid-Korea | FOX Sports 2 18:00 uur | Zweden – Luxemburg | Ziggo Sport Select 18:00 uur | Bosnië-Herzegovina – België | EénMeer lezen over “Zaterdag 7 en Zondag 8 oktober”

Maandag 2 t/m Vrijdag 6 oktober

Maandag 2 oktober 20:30 uur | Fortuna Düsseldorf – MSV Duisburg | FOX Sports 2 Dinsdag 3 oktober Geen live wedstrijden Woensdag 4 oktober 19:30 uur | Ajax (V) – Brescia (V) | Ziggo Sport Select Donderdag 5 oktober 18:00 uur | Armenië – Polen | Ziggo Sport Select 20:45 uur | Schakelprogramma WK KwalificatieMeer lezen over “Maandag 2 t/m Vrijdag 6 oktober”