Maandag 28 t/m Vrijdag 2 december

Maandag 28 november 19:00 uur | Napoli – Sassuolo | Eurosport 1 20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1 20:00 uur | FC Emmen – MVV Maastricht | FOX Sports 3 20:00 uur | NAC Breda – Helmond Sport | FOX Sports 5 20:15 uur | VfB Stuttgart – 1. FC NürnbergMeer lezen over “Maandag 28 t/m Vrijdag 2 december”

Zaterdag 26 en Zondag 27 november

Zaterdag 26 november 14:00 uur | MSV Duisburg – Aalen | WDR 16:00 uur | Liverpool – Sunderland | Ziggo Sport Voetbal 15:30 uur | BVV Barendrecht – VVSB | FOX Sports 1 15:30 uur | Hamburger SV – Werder Bremen | FOX Sports 2 15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund | FOXMeer lezen over “Zaterdag 26 en Zondag 27 november”

Maandag 21 t/m Vrijdag 25 november

Maandag 21 november 07:00 uur | Nieuw-Zeeland O20 (V) – Frankrijk O20 (V) | Eurosport 2 10:00 uur | Zuid-Korea O20 (V) – Duitsland O20 (V) | Eurosport 1 20:00 uur | Jong PSV – De Graafschap | FOX Sports 1 20:45 uur | West Bromwich Albion – Burnley | Ziggo Sport Select Dinsdag 22Meer lezen over “Maandag 21 t/m Vrijdag 25 november”

Zaterdag 19 en Zondag 20 november

Zaterdag 19 november 13:00 uur | Deportivo La Coruna – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal 13:30 uur | Manchester United – Arsenal | Ziggo Sport Select 14:00 uur | Sportfreunde Lotte – Paderborn | WDR 15:30 uur | Excelsior Maassluis – SV Spakenburg | FOX Sports 1 15:30 uur | VfL Wolfsburg – Schalke 04Meer lezen over “Zaterdag 19 en Zondag 20 november”

Maandag 14 t/m Vrijdag 18 november

Maandag 14 november 07:00 uur | Duitsland O20 (V) – Venezuela O20 (V) | Eurosport 1 Dinsdag 15 november 18:30 uur | Nederland O21 – Portugal O21 | FOX Sports 1 20:45 uur | Italië – Duitsland | ARD 21:00 uur | Engeland – Spanje | FOX Sports 2 Woensdag 16 november 00:30 uur |Meer lezen over “Maandag 14 t/m Vrijdag 18 november”

Zaterdag 12 en Zondag 13 november

Zaterdag 12 november 15:30 uur | GVVV – Jong AZ | FOX Sports 1 18:00 uur | Kroatië – IJsland | Ziggo Sport Voetbal 18:00 uur | Oostenrijk – Ierland | Ziggo Sport Extra 1 20:45 uur | Schakelprogramma WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select 20:45 uur | Wales – Servië | Ziggo Sport VoetbalMeer lezen over “Zaterdag 12 en Zondag 13 november”

Maandag 7 t/m Vrijdag 11 november

Maandag 7 november 20:45 uur | Southport – Fleetwood Town | FOX Sports 2 Dinsdag 8 november Geen live wedstrijden Woensdag 9 november 20:45 uur | Nederland – België | SBS 6, FOX Sports 1, Eén Donderdag 10 november 18:00 uur | Duitsland O21 – Turkije O21 | Eurosport 1 21:30 uur | Colombia –Meer lezen over “Maandag 7 t/m Vrijdag 11 november”

Zaterdag 5 en Zondag 6 november

Zaterdag 5 november 13:00 uur | Granada – Deportivo La Coruna | Ziggo Sport Select 13:30 uur | Merstham – Oxford United | FOX Sports 2 14:00 uur | Fortuna Köln – Preußen Münster | WDR 15:30 uur | GVVV – AFC | FOX Sports 1 15:30 uur | Bayern München – 1899 Hoffenheim |Meer lezen over “Zaterdag 5 en Zondag 6 november”