Maandag 28 t/m Vrijdag 2 december

Maandag 28 november
19:00 uur | Napoli – Sassuolo | Eurosport 1
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Emmen – MVV Maastricht | FOX Sports 3
20:00 uur | NAC Breda – Helmond Sport | FOX Sports 5
20:15 uur | VfB Stuttgart – 1. FC Nürnberg | FOX Sports 2
21:00 uur | Inter Milan – Fiorentina | Eurosport 1

Dinsdag 29 november
07:00 uur | Noord-Korea O20 (V) – Verenigde Staten O20 (V) | Eurosport 1
10:30 uur | Japan O20 (V) – Frankrijk O20 (V) | Eurosport 1
16:00 uur | Duitsland (V) – Noorwegen (V) | ZDF
19:00 uur | Nederland (V) – Engeland (V) | FOX Sports 1
19:00 uur | Lille – Caen | Eurosport 1
20:45 uur | Liverpool – Leeds United | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Sint-Truiden – KV Mechelen | Canvas
21:00 uur | Dijon – AS Monaco | Eurosport 1
22:00 uur | Real Betis Sevilla – Deportivo La Coruna | Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 30 november
20:45 uur | Arsenal – Southampton | Ziggo Sport Extra 1
21:00 uur | Manchester United – West Ham United | Ziggo Sport Select
21:00 uur | PSG – Angers | Eurosport 1
22:00 uur | Hercules Alicante – Barcelona | Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 1 december
01:00 uur | Toronto FC – Montreal Impact | Eurosport 1
22:00 uur | Racing Santander – Athletic de Bilbao | Ziggo Sport Select

Vrijdag 2 december
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Heracles Almelo – NEC | FOX Sports 3
20:00 uur | SC Cambuur – Jong Ajax | FOX Sports 5
20:30 uur | FSV Mainz 05 – Bayern München | FOX Sports 2
20:45 uur | Napoli – Inter Milan | Eurosport 1
20:55 uur | Macclesfield Town – Oxford United | FOX Sports 4, BBC Two

Advertenties

Zaterdag 26 en Zondag 27 november

Zaterdag 26 november
14:00 uur | MSV Duisburg – Aalen | WDR
16:00 uur | Liverpool – Sunderland | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | BVV Barendrecht – VVSB | FOX Sports 1
15:30 uur | Hamburger SV – Werder Bremen | FOX Sports 2
15:30 uur | Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund | FOX Sports 4
15:30 uur | Borussia Mönchengladbach – 1899 Hoffenheim | FOX Sports 6
16:15 uur | Real Madrid – Sporting Gijon | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Torino – Chievo Verona | Eurosport 2
18:30 uur | Bayern München – Bayer Leverkusen | FOX Sports 2
18:30 uur | Vitesse – Excelsior | FOX Sports 3
18:30 uur | Chelsea – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Espanyol – Leganes | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | PSV – ADO Den Haag | FOX Sports 1
19:45 uur | PEC Zwolle – FC Groningen | FOX Sports 5
20:00 uur | Bordeaux – Dijon | Eurosport 2
20:45 uur | NEC – FC Twente | FOX Sports 3
20:45 uur | Sevilla – Valencia | Ziggo Sport Select
21:30 uur | Belenenses – FC Porto | Ziggo Sport Voetbal

Zondag 27 november
12:30 uur | Sparta Rotterdam – Roda JC Kerkrade | FOX Sports 1
13:00 uur | Watford – Stoke City | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | sc Heerenveen – Ajax | FOX Sports 1
14:30 uur | AZ – Heracles Almelo | FOX Sports 3
15:00 uur | Genoa – Juventus | Eurosport 2
15:15 uur | Arsenal – AFC Bournemouth | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | Schalke 04 – Darmstadt 98 | FOX Sports 4
16:15 uur | Osasuna – Atletico Madrid | Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur | FC Utrecht – Feyenoord | FOX Sports 1
17:00 uur | Nice – Bastia | Eurosport 2
17:30 uur | Hertha BSC – FSV Mainz 05 | FOX Sports 4
17:30 uur | Southampton – Everton | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Standard Luik – Zulte-Waregem | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Celta de Vigo – Granada | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Real Sociedad – Barcelona | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Olympique Lyon – PSG | Eurosport 2
22:00 uur | Colorado Rapids – Seattle Sounders | Eurosport 1

Maandag 21 t/m Vrijdag 25 november

Maandag 21 november
07:00 uur | Nieuw-Zeeland O20 (V) – Frankrijk O20 (V) | Eurosport 2
10:00 uur | Zuid-Korea O20 (V) – Duitsland O20 (V) | Eurosport 1
20:00 uur | Jong PSV – De Graafschap | FOX Sports 1
20:45 uur | West Bromwich Albion – Burnley | Ziggo Sport Select

Dinsdag 22 november
14:00 uur | Sporting Portugal O19 – Real Madrid O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | CSKA Moskou – Bayer Leverkusen | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Sporting Portugal – Real Madrid | Veronica, Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Sevilla – Juventus | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Leicester City – Club Brugge | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | AS Monaco – Tottenham Hotspur | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Borussia Dortmund – Legia Warschau | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 23 november
16:00 uur | Atletico Madrid O19 – PSV O19 | Ziggo Sport Select
18:00 uur | FK Rostov – Bayern München | Ziggo Sport Select
18:45 uur | Besiktas – Benfica | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Atletico Madrid – PSV | Veronica, Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Schakelprogramma Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Arsenal – PSG | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Celtic – Barcelona | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Mönchengladbach – Manchester City | Ziggo Sport Racing, ZDF
20:45 uur | Napoli – Dinamo Kiev | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 24 november
00:45 uur | Chapecoense – San Lorenzo | FOX Sports 4
07:00 uur | Noord-Korea O20 (V) – Spanje O20 (V) | Eurosport 2
10:30 uur | Japan O20 (V) – Brazilië O20 (V) | Eurosport 1
17:00 uur | Fenerbahce – Zarja Loegansk | FOX Sports 2
17:00 uur | Zenit Sint-Petersburg – Maccabi Tel Aviv | FOX Sports 4
19:00 uur | Ajax – Panathinaikos | RTL 7, FOX Sports 3
19:00 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | Sparta Praag – Southampton | FOX Sports 2
19:00 uur | Hapoel Be’er Sheva – Inter Milan | FOX Sports 4
19:00 uur | AA Gent – Sporting Braga | Canvas
21:05 uur | Manchester United – Feyenoord | RTL 7, FOX Sports 5
21:05 uur | Schakelprogramma Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Dundalk – AZ | FOX Sports 3
21:05 uur | AS Roma – Viktoria Plzen | FOX Sports 4
21:05 uur | RC Genk – Rapid Wien | Canvas

Vrijdag 25 november
01:45 uur | Atletico Nacional – Cerro Porteno | FOX Sports 2
07:00 uur | Verenigde Staten O20 (V) – Mexico O20 (V) | Eurosport 2
10:30 uur | Duitsland O20 (V) – Frankrijk O20 (V) | Eurosport 1
20:00 uur | Schakelprogramma Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Go Ahead Eagles – Willem II | FOX Sports 3
20:00 uur | Almere City FC – VVV-Venlo | FOX Sports 5
20:30 uur | SC Freiburg – RB Leipzig | FOX Sports 2
20:30 uur | Club Brugge – KV Mechelen | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Rennes – Toulouse | Eurosport 2

Zaterdag 19 en Zondag 20 november

Zaterdag 19 november
13:00 uur | Deportivo La Coruna – Sevilla | Ziggo Sport Voetbal
13:30 uur | Manchester United – Arsenal | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Sportfreunde Lotte – Paderborn | WDR
15:30 uur | Excelsior Maassluis – SV Spakenburg | FOX Sports 1
15:30 uur | VfL Wolfsburg – Schalke 04 | FOX Sports 2
15:30 uur | Borussia Mönchengladbach – 1. FC Köln | FOX Sports 6
16:00 uur | Southampton – Liverpool | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Barcelona – Malaga | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Udinese – Napoli | Eurosport 1
18:30 uur | Borussia Dortmund – Bayern München | FOX Sports 2
18:30 uur | sc Heerenveen – Vitesse | FOX Sports 3
18:30 uur | Heracles Almelo – Go Ahead Eagles | FOX Sports 5
18:30 uur | Tottenham Hotspur – West Ham United | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Ipswich Town – Nottingham Forest | Ziggo Sport Voetbal
19:45 uur | Willem II – PSV | FOX Sports 1
20:45 uur | FC Groningen – ADO Den Haag | FOX Sports 3
20:45 uur | Excelsior – Sparta Rotterdam | FOX Sports 5
20:45 uur | Atletico Madrid – Real Madrid | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Juventus – Pescara | Eurosport 1

Zondag 20 november
07:00 uur | Nigeria O20 (V) – Spanje O20 (V) | Eurosport 2
10:00 uur | Brazilië O20 (V) – Zweden O20 (V) | Eurosport 1
12:30 uur | Roda JC Kerkrade – AZ | FOX Sports 1
14:30 uur | Ajax – NEC | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Twente – FC Utrecht | FOX Sports 3
14:30 uur | Zulte-Waregem – Anderlecht | Ziggo Sport Voetbal
15:00 uur | Atalanta Bergamo – AS Roma | Eurosport 1
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – Hamburger SV | FOX Sports 2
16:15 uur | Valencia – Granada | Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur | Feyenoord – PEC Zwolle | FOX Sports 1
17:00 uur | Middlesbrough – Chelsea | Ziggo Sport Select
17:00 uur | Olympique Marseille – Caen | Eurosport 1
17:30 uur | Werder Bremen – Eintracht Frankfurt | FOX Sports 4
18:00 uur | KV Mechelen – Standard Luik | Ziggo Sport Extra 2
18:30 uur | Sporting Gijon – Real Sociedad | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Athletic de Bilbao – Villarreal | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | AC Milan – Inter Milan | Eurosport 1

Maandag 14 t/m Vrijdag 18 november

Maandag 14 november
07:00 uur | Duitsland O20 (V) – Venezuela O20 (V) | Eurosport 1

Dinsdag 15 november
18:30 uur | Nederland O21 – Portugal O21 | FOX Sports 1
20:45 uur | Italië – Duitsland | ARD
21:00 uur | Engeland – Spanje | FOX Sports 2

Woensdag 16 november
00:30 uur | Argentinië – Colombia | FOX Sports 2
00:30 uur | Chili – Uruguay | FOX Sports 4
03:15 uur | Peru – Brazilië | FOX Sports 2
07:00 uur | Spanje O20 (V) – Japan O20 (V) | Eurosport 2
19:00 uur | FC Twente (V) – Barcelona (V) | FOX Sports 1
20:45 uur | Brackley Town – Gillingham | FOX Sports 4

Donderdag 17 november
07:00 uur | Duitsland O20 (V) – Mexico O20 (V) | Eurosport 1
18:00 uur | VfL Wolfsburg (V) – Eskilstuna United (V) | Eurosport 1
20:45 uur | Dover Athletic – Cambridge United | FOX Sports 4

Vrijdag 18 november
18:30 uur | VfL Bochum – Eintracht Braunschweig | FOX Sports 2
19:00 uur | Lorient – Monaco | Eurosport 1
20:00 uur | Schakelprogramma Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | NAC Breda – VVV-Venlo | FOX Sports 3
20:00 uur | Fortuna Sittard – MVV Maastricht | FOX Sports 5
20:30 uur | Bayer Leverkusen – RB Leipzig | FOX Sports 2
20:30 uur | Sint-Truiden – Club Brugge | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Brighton & Hove Albion – Aston Villa | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Lille – Olympique Lyon | Eurosport 1

Zaterdag 12 en Zondag 13 november

Zaterdag 12 november
15:30 uur | GVVV – Jong AZ | FOX Sports 1
18:00 uur | Kroatië – IJsland | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Oostenrijk – Ierland | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Schakelprogramma WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Wales – Servië | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Spanje – Macedonië | Ziggo Sport Extra 1

Zondag 13 november
14:30 uur | FC Lienden – De Treffers | FOX Sports 1
18:00 uur | Luxemburg – Nederland | NPO 1
18:00 uur | Bulgarije – Wit-Rusland | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | België – Estland | Ziggo Sport Voetbal, Eén
20:45 uur | Portugal – Letland | Ziggo Sport Extra 1

Maandag 7 t/m Vrijdag 11 november

Maandag 7 november
20:45 uur | Southport – Fleetwood Town | FOX Sports 2

Dinsdag 8 november
Geen live wedstrijden

Woensdag 9 november
20:45 uur | Nederland – België | SBS 6, FOX Sports 1, Eén

Donderdag 10 november
18:00 uur | Duitsland O21 – Turkije O21 | Eurosport 1
21:30 uur | Colombia – Chili | FOX Sports 2

Vrijdag 11 november
00:00 uur | Uruguay – Ecuador | FOX Sports 4
00:45 uur | Brazilië – Argentinië | FOX Sports 2
18:00 uur | Armenië – Montenegro | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Frankrijk – Zweden | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Engeland – Schotland | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Roemenië – Polen | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | San Marino – Duitsland | RTL