Maandag 26 t/m Vrijdag 30 september

Maandag 26 september
20:00 uur | Jong PSV – Fortuna Sittard | Jupiler League | FOX Sports 1
21:00 uur | Burnley – Watford | Premier League | Ziggo Sport Select

Dinsdag 27 september
16:00 uur | Borussia Dortmund O19 – Real Madrid O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Dortmund – Real Madrid | Champions League | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma | Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Monaco – Bayer Leverkusen | Champions League | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | CSKA Moskou – Tottenham Hotspur | Champions League | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Sporting Portugal – Legia Warschau | Champions League | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Leicester City – FC Porto | Champions League | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 28 september
13:00 uur | FK Rostov O19 – PSV O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Celtic O19 – Manchester City O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | FK Rostov – PSV | Champions League | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma | Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Atletico Madrid – Bayern München | Champions League | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Mönchengladbach – Barcelona | Champions League | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Celtic – Manchester City | Champions League | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Arsenal – FC Basel | Champions League | Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 29 september
19:00 uur | Ajax – Standard Luik | Europa League | RTL 7, FOX Sports 3, Canvas
19:00 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | Sparta Praag – Inter Milan | Europa League | FOX Sports 2
19:00 uur | Schalke 04 – Red Bull Salzburg | Europa League | FOX Sports 4
21:05 uur | Fenerbahce – Feyenoord | Europa League | RTL 7, FOX Sports 5
21:05 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Zenit Sint-Petersburg – AZ | Europa League | FOX Sports 3
21:05 uur | Saint-Etienne – Anderlecht | Europa League | Canvas

Vrijdag 30 september
14:00 uur | Venezuela O17 (V) – Duitsland O17 (V) | WK Onder 17 Vrouwen | Eurosport 1
20:00 uur | Schakelprogramma | Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | PEC Zwolle – ADO Den Haag | Eredivisie | FOX Sports 3
20:00 uur | FC Volendam – NAC Breda | Jupiler League | FOX Sports 4

20:00 uur | RKC Waalwijk – Jong PSV | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | RB Leipzig – FC Augsburg | Bundesliga | FOX Sports 2
20:45 uur | Rennes – Guingamp | Ligue 1 | Eurosport 1
21:00 uur | Everton – Crystal Palace | Premier League | Ziggo Sport Select

Advertenties

Zaterdag 24 en Zondag 25 september

Zaterdag 24 september
13:30 uur | Manchester United – Leicester City | Premier League | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Jahn Regensburg – Paderborn | 3. Liga | WDR
15:30 uur | Kozakken Boys – HHC Hardenberg | Tweede Divisie | FOX Sports 1
15:30 uur | Hamburger SV – Bayern München | Bundesliga | FOX Sports 2
15:30 uur | FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen | Bundesliga | FOX Sports 6
16:00 uur | Swansea City – Manchester City | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Sporting Gijon – Barcelona | Primera Division | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Palermo – Juventus | Serie A | Eurosport 1
18:30 uur | Werder Bremen – VfL Wolfsburg | Bundesliga | FOX Sports 2
18:30 uur | FC Groningen – Heracles Almelo | Eredivisie | FOX Sports 3
18:30 uur | ADO Den Haag – sc Heerenveen | Eredivisie | FOX Sports 5
18:30 uur | Arsenal – Chelsea | Premier League | Ziggo Sport Select
18:30 uur | Athletic de Bilbao – Sevilla | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Aston Villa – Newcastle United | Championship | Ziggo Sport Extra 2
19:45 uur | Ajax – PEC Zwolle | Eredivisie | FOX Sports 1
20:00 uur | Monaco – Angers | Ligue 1 | Eurosport 1
20:45 uur | Excelsior – PSV | Eredivisie | FOX Sports 3
20:45 uur | AZ – Go Ahead Eagles | Eredivisie | FOX Sports 5
20:45 uur | Las Palmas – Real Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Select
23:00 uur | Toronto FC – Philadelphia Union | MLS | Eurosport 2

Zondag 25 september
01:00 uur | New York Red Bulls – Montreal Impact | MLS | Eurosport 2
12:00 uur | Leganes – Valencia | Primera Division | Ziggo Sport Select
12:30 uur | NEC – Willem II | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Twente – Vitesse | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Utrecht – Sparta Rotterdam | Eredivisie | FOX Sports 3
14:30 uur | Standard Luik – KAS Eupen | Pro League | Ziggo Sport Select
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – Schalke 04 | Bundesliga | FOX Sports 2
16:15 uur | Atletico Madrid – Deportivo La Coruna | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Feyenoord – Roda JC Kerkrade | Eredivisie | FOX Sports 1
17:00 uur | West Ham United – Southampton | Premier League | Ziggo Sport Select
17:00 uur | Nancy – Nice | Ligue 1 | Eurosport 1
17:30 uur | 1. FC Köln – RB Leipzig | Bundesliga | FOX Sports 2
18:30 uur | Villarreal – Osasuna | Primera Division | Ziggo Sport Extra 2
20:00 uur | Anderlecht – Westerlo | Pro League | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Espanyol – Celta de Vigo | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Fiorentina – AC Milan | Serie A | Eurosport 1
01:00 uur | Columbus Crew – New England Revolution | MLS | Eurosport 1

Maandag 19 t/m Vrijdag 23 september

Maandag 19 september
Geen live wedstrijden

Dinsdag 20 september
16:00 uur | Hongarije (V) – Duitsland (V) | EK Kwalificatie | ZDF
18:30 uur | NAC Breda – VVV-Venlo | KNVB Beker | FOX Sports 1
19:00 uur | Lille – Toulouse | Ligue 1 | Eurosport 1
20:00 uur | VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund | Bundesliga | FOX Sports 2
20:00 uur | SC Freiburg – Hamburger SV | Bundesliga | FOX Sports 6
20:45 uur | sc Heerenveen – De Graafschap | KNVB Beker | FOX Sports 1
20:45 uur | Leicester City – Chelsea | League Cup | Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur | PSG – Dijon | Ligue 1 | Eurosport 1
22:00 uur | Sevilla – Real Betis Sevilla | Primera Division | Ziggo Sport Select

Woensdag 21 september
18:30 uur | PSV – Roda JC Kerkrade | KNVB Beker | FOX Sports 1
18:30 uur | Bologna – Sampdoria | Serie A | Eurosport 1
20:00 uur | Bayern München – Hertha BSC | Bundesliga | FOX Sports 2
20:00 uur | Schalke 04 – 1. FC Köln | Bundesliga | FOX Sports 6
20:00 uur | Real Madrid – Villarreal | Primera Division | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Ajax – Willem II | KNVB Beker | FOX Sports 1
20:45 uur | Swansea City – Manchester City | League Cup | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Empoli – Inter Milan | Serie A | Eurosport 1
22:00 uur | Barcelona – Atletico Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Select

Donderdag 22 september
18:30 uur | FC Twente – FC Utrecht | KNVB Beker | FOX Sports 1
20:45 uur | Feyenoord – FC Oss | KNVB Beker | FOX Sports 1
22:00 uur | Valencia – Alaves | Primera Division | Ziggo Sport Select

Vrijdag 23 september
18:30 uur | VfL Bochum – VfB Stuttgart | 2. Bundesliga | FOX Sports 2
20:00 uur | Schakelprogramma | Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | NAC Breda – De Graafschap | Jupiler League | FOX Sports 3
20:00 uur | Almere City FC – MVV Maastricht | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | Borussia Dortmund – SC Freiburg | Bundesliga | FOX Sports 2
20:45 uur | Toulouse – PSG | Ligue 1 | Eurosport 1

Zaterdag 17 en Zondag 18 september

Zaterdag 17 september
13:00 uur | Leganes – Barcelona | Primera Division | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Preußen Münster – Magdeburg | 3. Liga | WDR
15:30 uur | VVSB – AFC | Tweede Divisie | FOX Sports 1
15:30 uur | Bayern München – FC Ingolstadt 04 | Bundesliga | FOX Sports 2
15:30 uur | Borussia Dortmund – Darmstadt 98 | Bundesliga | FOX Sports 4
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg | Bundesliga | FOX Sports 6
16:00 uur | Manchester City – AFC Bournemouth | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
16:15 uur | Atletico Madrid – Sporting Gijon | Primera Division | Ziggo Sport Select
18:00 uur | Club Brugge – KAS Eupen | Pro League | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Lazio Roma – Pescara | Serie A | Eurosport 1
18:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Werder Bremen | Bundesliga | FOX Sports 2
18:30 uur | FC Twente – ADO Den Haag | Eredivisie | FOX Sports 3
18:30 uur | Everton – Middlesbrough | Premier League | Ziggo Sport Select
19:45 uur | Vitesse – Go Ahead Eagles | Eredivisie | FOX Sports 1
19:45 uur | Roda JC Kerkrade – sc Heerenveen | Eredivisie | FOX Sports 5
20:45 uur | Willem II – Excelsior | Eredivisie | FOX Sports 3
20:45 uur | Las Palmas – Malaga | Primera Division | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Napoli – Bologna | Serie A | Eurosport 1

Zondag 18 september
12:30 uur | Sparta Rotterdam – NEC | Eredivisie | FOX Sports 1
13:00 uur | Watford – Manchester United | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | PSV – Feyenoord | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | PEC Zwolle – AZ | Eredivisie | FOX Sports 3
15:15 uur | Crystal Palace – Stoke City | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur | FC Augsburg – FSV Mainz 05 | Bundesliga | FOX Sports 2
16:15 uur | Athletic de Bilbao – Valencia | Primera Division | Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur | Heracles Almelo – Ajax | Eredivisie | FOX Sports 1
17:30 uur | Hertha BSC – Schalke 04 | Bundesliga | FOX Sports 2
17:30 uur | Tottenham Hotspur – Sunderland | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Inter Milan – Juventus | Serie A | Eurosport 1
18:30 uur | Villarreal – Real Sociedad | Primera Division | Ziggo Sport Extra 1
20:00 uur | KV Oostende – KAA Gent | Pro League | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Espanyol – Real Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Olympique Marseille – Olympique Lyon | Ligue 1 | Eurosport 1
23:00 uur | Toronto FC – New York Red Bulls | MLS | Eurosport 2

Maandag 12 t/m Vrijdag 16 september

Maandag 12 september
20:00 uur | Jong Ajax – Achilles ’29 | Jupiler League | FOX Sports 1
21:00 uur | Sunderland – Everton | Premier League | Ziggo Sport Select

Dinsdag 13 september
16:00 uur | Barcelona O19 – Celtic O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | PSV – Atletico Madrid | Champions League | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma | Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Barcelona – Celtic | Champions League | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | PSG – Arsenal | Champions League | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Manchester City – Mönchengladbach | Champions League | Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur | Bayern München – FK Rostov | Champions League | Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 14 september
16:00 uur | Juventus O19 – Sevilla O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Real Madrid – Sporting | Champions League | Veronica, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Legia Warschau – Dortmund | Champions League | Ziggo Sport Extra 2, ZDF
20:45 uur | Tottenham Hotspur – AS Monaco | Champions League | Ziggo Sport Golf
20:45 uur | Juventus – Sevilla | Champions League | Ziggo Sport Racing
20:45 uur | Club Brugge – Leicester City | Champions League | Ziggo Sport Extra 1

Donderdag 15 september
19:00 uur | Feyenoord – Manchester United | Europa League | RTL 7, FOX Sports 5
19:00 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | Zarja Loegansk – Fenerbahce | Europa League | FOX Sports 2
19:00 uur | AZ – Dundalk | Europa League | FOX Sports 3
19:00 uur | Anderlecht – FK Qabala | Europa League | Canvas
21:05 uur | Panathinaikos – Ajax | Europa League | RTL 7, FOX Sports 3
21:05 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Inter Milan – Hapoel Be’er Sheva | Europa League | FOX Sports 2
21:05 uur | Southampton – Sparta Praag | Europa League | FOX Sports 4
21:05 uur | Sporting Braga – AA Gent | Europa League | Canvas

Vrijdag 16 september
18:00 uur | Rusland (V) – Duitsland (V) | EK Kwalificatie | ARD
20:00 uur | Schakelprogramma | Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Utrecht – FC Groningen | Eredivisie | FOX Sports 3
20:00 uur | RKC Waalwijk – NAC Breda | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | 1. FC Köln – SC Freiburg | Bundesliga | FOX Sports 2
20:45 uur | Real Betis Sevilla – Granada | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Caen – PSG | Ligue 1 | Eurosport 1
21:00 uur | Chelsea – Liverpool | Premier League | Ziggo Sport Select

Zaterdag 10 en Zondag 11 september

Zaterdag 10 september
13:00 uur | Celtic – Rangers FC | Premiership | Ziggo Sport Voetbal
13:00 uur | Celta de Vigo – Atletico Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Extra 2
13:30 uur | Manchester United – Manchester City | Premier League | Ziggo Sport Select
14:00 uur | Sportfreunde Lotte – Jahn Regensburg | 3. Liga | WDR
15:30 uur | FC Lienden – GVVV | Tweede Divisie | FOX Sports 1
15:30 uur | VfL Wolfsburg – 1. FC Köln | Bundesliga | FOX Sports 2
15:30 uur | Bayer Leverkusen – Hamburger SV | Bundesliga | FOX Sports 4
16:00 uur | Real Madrid – Osasuna | Primera Division | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Arsenal – Southampton | Premier League | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | Juventus – Sassuolo | Serie A | Eurosport 2
18:15 uur | Sevilla – Las Palmas | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | RB Leipzig – Borussia Dortmund | Bundesliga | FOX Sports 2
18:30 uur | AZ – Willem II | Eredivisie | FOX Sports 3
18:30 uur | PEC Zwolle – FC Utrecht | Eredivisie | FOX Sports 5
18:30 uur | Liverpool – Leicester City | Premier League | Ziggo Sport Select
19:45 uur | NEC – PSV | Eredivisie | FOX Sports 1
20:00 uur | Lille – Monaco | Ligue 1 | Eurosport 2
20:30 uur | Barcelona – Alaves | Primera Division | Ziggo Sport Select
20:45 uur | sc Heerenveen – FC Twente | Eredivisie | FOX Sports 3
20:45 uur | Excelsior – Heracles Almelo | Eredivisie | FOX Sports 5

Zondag 11 september
01:00 uur | Philadelphia Union – Montreal Impact | MLS | Eurosport 2
12:30 uur | Feyenoord – ADO Den Haag | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | FC Groningen – Sparta Rotterdam | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | Go Ahead Eagles – Roda JC Kerkrade | Eredivisie | FOX Sports 3
15:30 uur | Werder Bremen – FC Augsburg | Bundesliga | FOX Sports 2
16:00 uur | Valencia – Real Betis Sevilla | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur | Ajax – Vitesse | Eredivisie | FOX Sports 1
17:00 uur | Swansea City – Chelsea | Premier League | Ziggo Sport Select
17:30 uur | FSV Mainz 05 – 1899 Hoffenheim | Bundesliga | FOX Sports 4
18:15 uur | Granada – Eibar | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:00 uur | Standard Luik – Genk | Pro League | Ziggo Sport Extra 1
22:00 uur | FC Edmonton – Miami FC | NASL | FOX Sports 6
01:00 uur | Los Angeles Galaxy – Orlando City FC | MLS | Eurosport 2

Maandag 5 t/m Vrijdag 9 september

Maandag 5 september
18:00 uur | Georgië – Oostenrijk | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Schakelprogramma | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Kroatië – Turkije | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Israël – Italië | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Extra 1

Dinsdag 6 september
20:45 uur | Zweden – Nederland | WK Kwalificatie | NPO 3
20:45 uur | Cyprus – België | WK Kwalificatie | Eén
20:45 uur | Wit-Rusland – Frankrijk | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select

Woensdag 7 september
01:00 uur | Venezuela – Argentinië | WK Kwalificatie | FOX Sports 2
01:00 uur | Uruguay – Paraguay | WK Kwalificatie | FOX Sports 4
02:45 uur | Brazilië – Colombia | WK Kwalificatie | FOX Sports 6

Donderdag 8 september
Geen live wedstrijden

Vrijdag 9 september
20:00 uur | Schakelprogramma | Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | NAC Breda – Jong PSV | Jupiler League | FOX Sports 3
20:00 uur | VVV-Venlo – FC Volendam | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | Schalke 04 – Bayern München | Bundesliga | FOX Sports 2
20:30 uur | Waasland-Beveren – Club Brugge | Pro League | Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur | Real Sociedad – Espanyol | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | PSG – Saint-Etienne | Ligue 1 | Eurosport 2