Maandag 26 t/m Vrijdag 30 september

Maandag 26 september 20:00 uur | Jong PSV – Fortuna Sittard | Jupiler League | FOX Sports 1 21:00 uur | Burnley – Watford | Premier League | Ziggo Sport Select Dinsdag 27 september 16:00 uur | Borussia Dortmund O19 – Real Madrid O19 | Youth League | Ziggo Sport Select 20:45 uur | DortmundMeer lezen over “Maandag 26 t/m Vrijdag 30 september”

Zaterdag 24 en Zondag 25 september

Zaterdag 24 september 13:30 uur | Manchester United – Leicester City | Premier League | Ziggo Sport Select 14:00 uur | Jahn Regensburg – Paderborn | 3. Liga | WDR 15:30 uur | Kozakken Boys – HHC Hardenberg | Tweede Divisie | FOX Sports 1 15:30 uur | Hamburger SV – Bayern München | BundesligaMeer lezen over “Zaterdag 24 en Zondag 25 september”

Maandag 19 t/m Vrijdag 23 september

Maandag 19 september Geen live wedstrijden Dinsdag 20 september 16:00 uur | Hongarije (V) – Duitsland (V) | EK Kwalificatie | ZDF 18:30 uur | NAC Breda – VVV-Venlo | KNVB Beker | FOX Sports 1 19:00 uur | Lille – Toulouse | Ligue 1 | Eurosport 1 20:00 uur | VfL Wolfsburg – BorussiaMeer lezen over “Maandag 19 t/m Vrijdag 23 september”

Zaterdag 17 en Zondag 18 september

Zaterdag 17 september 13:00 uur | Leganes – Barcelona | Primera Division | Ziggo Sport Select 14:00 uur | Preußen Münster – Magdeburg | 3. Liga | WDR 15:30 uur | VVSB – AFC | Tweede Divisie | FOX Sports 1 15:30 uur | Bayern München – FC Ingolstadt 04 | Bundesliga | FOX SportsMeer lezen over “Zaterdag 17 en Zondag 18 september”

Maandag 12 t/m Vrijdag 16 september

Maandag 12 september 20:00 uur | Jong Ajax – Achilles ’29 | Jupiler League | FOX Sports 1 21:00 uur | Sunderland – Everton | Premier League | Ziggo Sport Select Dinsdag 13 september 16:00 uur | Barcelona O19 – Celtic O19 | Youth League | Ziggo Sport Select 20:45 uur | PSV – AtleticoMeer lezen over “Maandag 12 t/m Vrijdag 16 september”

Zaterdag 10 en Zondag 11 september

Zaterdag 10 september 13:00 uur | Celtic – Rangers FC | Premiership | Ziggo Sport Voetbal 13:00 uur | Celta de Vigo – Atletico Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Extra 2 13:30 uur | Manchester United – Manchester City | Premier League | Ziggo Sport Select 14:00 uur | Sportfreunde Lotte – JahnMeer lezen over “Zaterdag 10 en Zondag 11 september”

Maandag 5 t/m Vrijdag 9 september

Maandag 5 september 18:00 uur | Georgië – Oostenrijk | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select 20:45 uur | Schakelprogramma | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Select 20:45 uur | Kroatië – Turkije | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Voetbal 20:45 uur | Israël – Italië | WK Kwalificatie | Ziggo Sport Extra 1 DinsdagMeer lezen over “Maandag 5 t/m Vrijdag 9 september”

Zaterdag 3 en Zondag 4 september

Zaterdag 3 september 14:00 uur | Duisburg (V) – SGS Essen (V) | Bundesliga | WDR 15:30 uur | VV Katwijk – HHC Hardenberg | Tweede Divisie | FOX Sports 1 Zondag 4 september 14:30 uur | AFC – Koninklijke HFC | Tweede Divisie | FOX Sports 1 18:00 uur | Schakelprogramma | WK KwalificatieMeer lezen over “Zaterdag 3 en Zondag 4 september”