Maandag 28 t/m Vrijdag 1 april

Maandag 28 maart
10:00 uur | Ajax – Anderlecht | Future Cup | Ziggo Sport Select
11:30 uur | Arsenal – Barcelona | Future Cup | Ziggo Sport Select
15:00 uur | Finale | Future Cup | Ziggo Sport Select

Dinsdag 29 maart
20:45 uur | Duitsland – Italië | Oefeninterland | FOX Sports 2, ARD
20:45 uur | Portugal – België | Oefeninterland | Eén
21:00 uur | Engeland – Nederland | Oefeninterland | SBS6, FOX Sports 1
21:00 uur | Frankrijk – Rusland | Oefeninterland | Ziggo Sport Select
22:30 uur | Colombia – Ecuador | WK Kwalificatie | FOX Sports 4

Woensdag 30 maart
01:30 uur | Argentinië – Bolivia | WK Kwalificatie | FOX Sports 4
01:45 uur | Paraguay – Brazilië | WK Kwalificatie | FOX Sports 2
18:00 uur | FFC Frankfurt (V) – Rosengard (V) | Champions League | Eurosport 1

Donderdag 31 maart
Geen live wedstrijden

Vrijdag 1 april
18:30 uur | FC Sankt Pauli – Union Berlin | 2. Bundesliga | FOX Sports 2
20:00 uur | Schakelprogramma | Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Sparta Rotterdam – NAC Breda | Jupiler League | FOX Sports 3
20:00 uur | Almere City FC – Go Ahead Eagles | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg | Bundesliga | FOX Sports 2
20:45 uur | QPR – Middlesbrough | Championship | Ziggo Sport Select

Advertenties

Zaterdag 26 en Zondag 27 maart

Zaterdag 26 maart
11:30 uur | Ajax – Right to Dream | Future Cup | Ziggo Sport Select
13:00 uur | Anderlecht – Olympiakos | Future Cup | Ziggo Sport Select
14:30 uur | Red Bull Salzburg – Ajax | Future Cup | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Barcelona – Anderlecht | Future Cup | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Duitsland – Engeland | Oefeninterland | FOX Sports 2

Zondag 27 maart
11:30 uur | Anderlecht – Benfica | Future Cup | Ziggo Sport Select
13:00 uur | Ajax – Arsenal | Future Cup | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Roemenië – Spanje | Oefeninterland | Ziggo Sport Voetbal

Maandag 21 t/m Vrijdag 25 maart

Maandag 21 maart
20:15 uur | SC Freiburg – Karlsruher SC | 2. Bundesliga | FOX Sports 2

Dinsdag 22 maart
Geen live wedstrijden

Woensdag 23 maart
18:00 uur | Wolfsburg (V) – Brescia (V) | Champions League | Eurosport 1

Donderdag 24 maart
20:00 uur | Feyenoord – Sparta Rotterdam | Oefenwedstrijd | FOX Sports 1
22:00 uur | Ecuador – Paraguay | WK Kwalificatie | FOX Sports 2

Vrijdag 25 maart
00:30 uur | Chili – Argentinië | WK Kwalificatie | FOX Sports 2
20:45 uur | Nederland – Frankrijk | Oefeninterland | SBS6, FOX Sports 1
01:45 uur | Brazilië – Uruguay | WK Kwalificatie | FOX Sports 2

Zaterdag 19 en Zondag 20 maart

Zaterdag 19 maart
13:30 uur | Derby County – Nottingham Forest | Championship | Ziggo Sport Voetbal
13:45 uur | Everton – Arsenal | Premier League | FOX Sports 2
15:30 uur | 1. FC Köln – Bayern München | Bundesliga | FOX Sports 4
15:30 uur | Hertha BSC – FC Ingolstadt 04 | Bundesliga | FOX Sports 6
16:00 uur | Chelsea – West Ham United | Premier League | FOX Sports 2
16:00 uur | Sporting Gijon – Atletico Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur | Real Sociedad – Las Palmas | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Eintracht Frankfurt – Hannover 96 | Bundesliga | FOX Sports 2
18:30 uur | sc Heerenveen – Heracles Almelo | Eredivisie | FOX Sports 3
18:30 uur | Swansea City – Aston Villa | Premier League | FOX Sports 4
19:45 uur | Feyenoord – De Graafschap | Eredivisie | FOX Sports 1
19:45 uur | PEC Zwolle – Willem II | Eredivisie | FOX Sports 5
20:30 uur | Deportivo La Coruna – Levante | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | SC Cambuur – Roda JC Kerkrade | Eredivisie | FOX Sports 3
20:45 uur | AS Roma – Inter Milan | Serie A | Eurosport 1
22:00 uur | Chicago Fire – Columbus Crew | MLS | Eurosport 2

Zondag 20 maart
12:00 uur | Espanyol – Athletic de Bilbao | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
12:30 uur | FC Twente – AZ | Eredivisie | FOX Sports 1
13:30 uur | 1. FC Nürnberg – RB Leipzig | 2. Bundesliga | FOX Sports 4
14:30 uur | FC Groningen – Vitesse | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | Southampton – Liverpool | Premier League | FOX Sports 2
14:30 uur | ADO Den Haag – NEC | Eredivisie | FOX Sports 3
14:30 uur | Newcastle United – Sunderland | Premier League | FOX Sports 6
15:30 uur | VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen | Bundesliga | FOX Sports 4
16:00 uur | Villarreal – Barcelona | Primera Division | Ziggo Sport Select
16:00 uur | Club Brugge – Standard Luik | Beker van België | Ziggo Sport Voetbal, Eén
16:45 uur | PSV – Ajax | Eredivisie | FOX Sports 1
17:00 uur | Manchester City – Manchester United | Premier League | FOX Sports 2
17:00 uur | Tottenham Hotspur – AFC Bournemouth | Premier League | FOX Sports 6
17:30 uur | FC Augsburg – Borussia Dortmund | Bundesliga | FOX Sports 4
18:15 uur | Valencia – Celta de Vigo | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
19:30 uur | Philadelphia Union – New England Revolution | MLS | Eurosport 2
20:30 uur | Real Madrid – Sevilla | Primera Division | Ziggo Sport Select
21:00 uur | PSG – AS Monaco | Ligue 1 | Eurosport 1
22:00 uur | DC United – Colorado Rapids | MLS | Eurosport 2

Maandag 14 t/m Vrijdag 18 maart

Maandag 14 maart
20:00 uur | Schakelprogramma | Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | Almere City FC – Sparta Rotterdam | Jupiler League | FOX Sports 3
20:00 uur | VVV-Venlo – RKC Waalwijk | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | Granada – Espanyol | Primera Division | Ziggo Sport Select
21:00 uur | Leicester City – Newcastle United | Premier League | FOX Sports 2

Dinsdag 15 maart
17:00 uur | Chelsea O19 – Ajax O19 | Youth League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Atletico Madrid – PSV | Champions League | SBS6, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma | Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Manchester City – Dinamo Kiev | Champions League | Ziggo Sport Extra 1

Woensdag 16 maart
20:45 uur | Barcelona – Arsenal | Champions League | SBS6, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur | Schakelprogramma | Champions League | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Bayern München – Juventus | Champions League | Ziggo Sport Extra 1, ZDF

Donderdag 17 maart
19:00 uur | Valencia – Athletic de Bilbao | Europa League | RTL 7, FOX Sports 6
19:00 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
19:00 uur | Bayer Leverkusen – Villarreal | Europa League | FOX Sports 2
19:00 uur | Lazio Roma – Sparta Praag | Europa League | FOX Sports 4
21:05 uur | Manchester United – Liverpool | Europa League | RTL 7, FOX Sports 2
21:05 uur | Schakelprogramma | Europa League | FOX Sports 1
21:05 uur | Sporting Braga – Fenerbahce | Europa League | FOX Sports 3
21:05 uur | Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund | Europa League | FOX Sports 4
21:05 uur | Sevilla – FC Basel | Europa League | FOX Sports 5
21:05 uur | Anderlecht – Shakhtar Donetsk | Europa League | Canvas

Vrijdag 18 maart
18:30 uur | Union Berlin – Eintracht Braunschweig | 2. Bundesliga | FOX Sports 2
20:00 uur | Schakelprogramma | Eredivisie – Jupiler League | FOX Sports 1
20:00 uur | FC Utrecht – Excelsior | Eredivisie | FOX Sports 3
20:00 uur | Sparta Rotterdam – Fortuna Sittard | Jupiler League | FOX Sports 5
20:30 uur | Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach | Bundesliga | FOX Sports 2
20:30 uur | Olympique Marseille – Rennes | Ligue 1 | Eurosport 1
20:45 uur | Middlesbrough – Hull City | Championship | Ziggo Sport Voetbal
00:00 uur | New York City – Orlando City | MLS | Eurosport 2

Zaterdag 12 en Zondag 13 maart

Zaterdag 12 maart
13:45 uur | Norwich City – Manchester City | Premier League | FOX Sports 2
15:30 uur | Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt | Bundesliga | FOX Sports 4
15:30 uur | 1899 Hoffenheim – VfL Wolfsburg | Bundesliga | FOX Sports 6
16:00 uur | Stoke City – Southampton | Premier League | FOX Sports 2
16:00 uur | Barcelona – Getafe | Primera Division | Ziggo Sport Select
18:15 uur | Celta de Vigo – Real Sociedad | Primera Division | Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur | Everton – Chelsea | FA Cup | FOX Sports 2, BBC One
18:30 uur | FC Twente – PEC Zwolle | Eredivisie | FOX Sports 3
18:30 uur | Bayern München – Werder Bremen | Bundesliga | FOX Sports 4
19:30 uur | Estoril – Sporting Portugal | Primeira Liga | Ziggo Sport Extra 2
19:45 uur | PSV – sc Heerenveen | Eredivisie | FOX Sports 1
19:45 uur | Willem II – AZ | Eredivisie | FOX Sports 5
20:00 uur | Toulouse – Bordeaux | Ligue 1 | Eurosport 1
20:30 uur | Atletico Madrid – Deportivo La Coruna | Primera Division | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Excelsior – FC Groningen | Eredivisie | FOX Sports 3
21:45 uur | FC Porto – Uniao Madeira | Primeira Liga | Ziggo Sport Voetbal

Zondag 13 maart
12:30 uur | FC Utrecht – ADO Den Haag | Eredivisie | FOX Sports 1
14:15 uur | Wolverhampton – Birmingham City | Championship | Ziggo Sport Voetbal
14:30 uur | Vitesse – Feyenoord | Eredivisie | FOX Sports 1
14:30 uur | Arsenal – Watford | FA Cup | FOX Sports 2
14:30 uur | Heracles Almelo – SC Cambuur | Eredivisie | FOX Sports 3
15:30 uur | Bayer Leverkusen – Hamburger SV | Bundesliga | FOX Sports 4
16:00 uur | Sevilla – Villarreal | Primera Division | Ziggo Sport Select
16:45 uur | Ajax – NEC | Eredivisie | FOX Sports 1
17:00 uur | Manchester United – West Ham United | FA Cup | FOX Sports 2
17:00 uur | Aston Villa – Tottenham Hotspur | Premier League | FOX Sports 6
17:30 uur | Borussia Dortmund – FSV Mainz 05 | Bundesliga | FOX Sports 4
18:00 uur | Sporting Charleroi – KAA Gent | Pro League | Ziggo Sport Select
18:00 uur | KRC Genk – KV Oostende | Pro League | Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur | OH Leuven – Club Brugge | Pro League | Ziggo Sport Extra 2
20:30 uur | Las Palmas – Real Madrid | Primera Division | Ziggo Sport Select
20:45 uur | Palermo – Napoli | Serie A | Eurosport 1
22:00 uur | New York City – Toronto FC | MLS | Eurosport 2
00:00 uur | San Jose Earthquakes – Portland Timbers | MLS | Eurosport 1

Maandag 7 t/m Vrijdag 11 maart

Maandag 7 maart
20:00 uur / Jong PSV – Fortuna Sittard / Jupiler League / FOX Sports 1
20:15 uur / SC Freiburg – RB Leipzig / 2. Bundesliga / FOX Sports 2
20:30 uur / Espanyol – Rayo Vallecano / Primera Division / Ziggo Sport Select

Dinsdag 8 maart
16:00 uur / Real Madrid O19 – Benfica O19 / Youth League / Ziggo Sport Select
20:00 uur / Hull City – Arsenal / FA Cup / FOX Sports 2
20:45 uur / Real Madrid – AS Roma / Champions League / SBS6, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur / Schakelprogramma / Champions League / Ziggo Sport Select
20:45 uur / VfL Wolfsburg – KAA Gent / Champions League / Ziggo Sport Extra 1

Woensdag 9 maart
16:00 uur / PSG O19 – AS Roma O19 / Youth League / Ziggo Sport Extra 1
18:00 uur / Zenit Sint-Petersburg – Benfica / Champions League / Ziggo Sport Select
18:30 uur / Gazelec Ajaccio – Olympique Marseille / Ligue 1 / Eurosport 1
19:30 uur / Nederland (V) – Zweden (V) / OKT 2016 / FOX, FOX Sports 1
19:30 uur / Zwitserland (V) – Noorwegen (V) / OKT 2016 / FOX Sports 2
20:45 uur / Chelsea – PSG / Champions League / SBS6, Ziggo Sport Select, ZDF

Donderdag 10 maart
19:00 uur / Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur / Europa League / RTL 7, FOX Sports 2
19:00 uur / Schakelprogramma / Europa League / FOX Sports 1
19:00 uur / FC Basel – Sevilla / Europa League / FOX Sports 3
19:00 uur / Fenerbahce – Sporting Braga / Europa League / FOX Sports 4
19:00 uur / Shakhtar Donetsk – Anderlecht / Europa League / FOX Sports 5, Canvas
21:05 uur / Liverpool – Manchester United / Europa League / RTL 7, FOX Sports 2
21:05 uur / Schakelprogramma / Europa League / FOX Sports 1
21:05 uur / Sparta Praag – Lazio Roma / Europa League / FOX Sports 3
21:05 uur / Villarreal – Bayer Leverkusen / Europa League / FOX Sports 4
21:05 uur / Athletic de Bilbao – Valencia / Europa League / FOX Sports 5

Vrijdag 11 maart
18:30 uur / Arminia Bielefeld – 1. FC Nürnberg / 2. Bundesliga / FOX Sports 2
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / De Graafschap – Roda JC Kerkrade / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / Sparta Rotterdam – FC Emmen / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / Hertha BSC – Schalke 04 / Bundesliga / FOX Sports 2
20:30 uur / Malaga – Sporting Gijon / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Juventus – Sassuolo / Serie A / Eurosport 1
20:55 uur / Reading – Crystal Palace / FA Cup / FOX Sports 6, BBC One
01:00 uur / Orlando City – Chicago Fire / MLS / Eurosport 1