Zaterdag 30 en Zondag 31 januari

Zaterdag 30 januari
13:45 uur / Colchester United – Tottenham Hotspur / FA Cup / FOX Sports 2
15:30 uur / Borussia Dortmund – FC Ingolstadt 04 / Bundesliga / FOX Sports 4
15:30 uur / Darmstadt 98 – Schalke 04 / Bundesliga / FOX Sports 6
16:00 uur / Arsenal – Burnley / FA Cup / FOX Sports 2
16:00 uur / Barcelona – Atletico Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
17:00 uur / Angers – Monaco / Ligue 1 / Eurosport 1
18:00 uur / OH Leuven – Standard Luik / Pro league / Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur / Eibar – Malaga / Primera Division / Ziggo Sport Extra 2
18:30 uur / Liverpool – West Ham United / FA Cup / FOX Sports 2
18:30 uur / Vitesse – Excelsior / Eredivisie / FOX Sports 3
18:30 uur / VfB Stuttgart – Hamburger SV / Bundesliga / FOX Sports 4
19:45 uur / PSV – De Graafschap / Eredivisie / FOX Sports 1
19:45 uur / PEC Zwolle – FC Groningen / Eredivisie / FOX Sports 5
20:30 uur / Villarreal – Granada / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / NEC – AZ / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / AS Roma – Frosinone / Serie A / Eurosport 1
21:45 uur / Sporting Portugal – Academica Coimbra / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal

Zondag 31 januari
12:30 uur / Roda JC Kerkrade – Ajax / Eredivisie / FOX Sports 1
12:30 uur / Chievo Verona – Juventus / Serie A / Eurosport 2
14:30 uur / Feyenoord – ADO Den Haag / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / Carlisle United – Everton / FA Cup / FOX Sports 2
14:30 uur / SC Cambuur – sc Heerenveen / Eredivisie / FOX Sports 3
15:00 uur / Napoli – Empoli / Serie A / Eurosport 2
15:30 uur / VfL Wolfsburg – 1. FC Köln / Bundesliga / FOX Sports 4
16:00 uur / Valencia – Sporting Gijon / Primera Division / Ziggo Sport Voetbal
16:45 uur / FC Twente – FC Utrecht / Eredivisie / FOX Sports 1
17:00 uur / Milton Keynes Dons – Chelsea / FA Cup / FOX Sports 2, BBC One
17:00 uur / Bordeaux – Rennes / Ligue 1 / Eurosport 2
17:30 uur / Bayern München – 1899 Hoffenheim / Bundesliga / FOX Sports 4
18:00 uur / Club Brugge – Lokeren / Pro League / Ziggo Sport Extra 1
18:15 uur / Las Palmas – Celta de Vigo / Primera Division / Ziggo Sport Voetbal
20:15 uur / Moreirense – Benfica / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur / Real Madrid – Espanyol / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / AC Milan – Internazionale / Serie A / Eurosport 1

Maandag 25 t/m Vrijdag 29 januari

Maandag 25 januari
20:00 uur / Jong Ajax – NAC Breda / Jupiler League / FOX Sports 1
20:45 uur / Burnley – Derby County / Championship / Ziggo Sport Select

Dinsdag 26 januari
18:30 uur / Willem II – FC Groningen / Eredivisie / FOX Sports 1
20:45 uur / Ajax – Heracles Almelo / Eredivisie / FOX Sports 1
20:45 uur / Liverpool – Stoke City / League Cup / Ziggo Sport Select
21:00 uur / Alessandria – AC Milan / Coppa Italia / Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur / Lille – Bordeaux / Coupe de la Ligue / Eurosport 1

Woensdag 27 januari
18:30 uur / AZ – SC Cambuur / Eredivisie / FOX Sports 1
18:30 uur / NEC – FC Twente / Eredivisie / FOX Sports 3
19:45 uur / De Graafschap – ADO Den Haag / Eredivisie / FOX Sports 5
20:30 uur / Atletico Madrid – Celta de Vigo / Copa del Rey / Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur / Excelsior – PSV / Eredivisie / FOX Sports 1
20:45 uur / Vitesse – PEC Zwolle / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / Manchester City – Everton / League Cup / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Juventus – Internazionale / Coppa Italia / Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur / PSG – Toulouse / Coupe de la Ligue / Eurosport 1
21:30 uur / Barcelona – Athletico de Bilbao / Copa del Rey / Ziggo Sport Extra 2

Donderdag 28 januari
18:30 uur / Roda JC Kerkrade – FC Utrecht / Eredivisie / FOX Sports 1
20:45 uur / Feyenoord – sc Heerenveen / Eredivisie / FOX Sports 1
21:00 uur / Las Palmas – Valencia / Copa del Rey / Ziggo Sport Select

Vrijdag 29 januari
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / Willem II – Heracles Almelo / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / FC Den Bosch – Sparta Rotterdam / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / FSV Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach / Bundesliga / FOX Sports 4
20:30 uur / Sint-Truiden – Anderlecht / Pro League / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Olympique Marseille – Lille / Ligue 1 / Eurosport 1
20:55 uur / Derby County – Manchester United / FA Cup / FOX Sports 2, BBC One

Zaterdag 23 en Zondag 24 januari

Zaterdag 23 januari
13:45 uur / Norwich City – Liverpool / Premier League / FOX Sports 2
15:30 uur / 1899 Hoffenheim – Bayer Leverkusen / Bundesliga / FOX Sports 4
15:30 uur / Hertha BSC – FC Augsburg / Bundesliga / FOX Sports 6
16:00 uur / Manchester United – Southampton / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Malaga – Barcelona / Primera Division / Ziggo Sport Select
17:00 uur / PSG – Angers / Ligue 1 / Eurosport 2
18:00 uur / KV Mechelen – KRC Genk / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur / Espanyol – Villarreal / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:30 uur / West Ham United – Manchester City / Premier League / FOX Sports 2
18:30 uur / Heracles Almelo – De Graafschap / Eredivisie / FOX Sports 3
18:30 uur / Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund / Bundesliga / FOX Sports 4
19:30 uur / Benfica – Arouca / Primeira Liga / Ziggo Sport Extra 2
19:45 uur / Ajax – Vitesse / Eredivisie / FOX Sports 1
19:45 uur / Excelsior – Roda JC Kerkrade / Eredivisie / FOX Sports 5
20:45 uur / sc Heerenveen – Willem II / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / Empoli – AC Milan / Serie A / Eurosport 2
21:45 uur / Pacos Ferreira – Sporting Portugal / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal
22:05 uur / Rayo Vallecano – Celta de Vigo / Primera Division / Ziggo Sport Select

Zondag 24 januari
12:30 uur / AZ – Feyenoord / Eredivsie / FOX Sports 1
12:30 uur / Fiorentina – Torino / Serie A / Eurosport 2
14:30 uur / PSV – FC Twente / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / Everton – Swansea City / Premier League / FOX Sports 2
14:30 uur / FC Utrecht – PEC Zwolle / Eredivisie / FOX Sports 3
14:30 uur / Anderlecht – Sporting Charleroi / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
15:00 uur / Sampdoria – Napoli / Serie A / Eurosport 2
15:30 uur / Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg / Bundesliga / FOX Sports 4
16:00 uur / Atletico Madrid – Sevilla / Primera Division / Ziggo Sport Select
16:45 uur / ADO Den Haag – SC Cambuur / Eredivisie / FOX Sports 1
17:00 uur / Arsenal – Chelsea / Premier League / FOX Sports 2
17:00 uur / Reims – Saint-Etienne / Ligue 1 / Eurosport 2
17:30 uur / Schalke 04 – Werder Bremen / Bundesliga / FOX Sports 4
18:00 uur / Standard Luik – KAA Gent / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur / Deportivo La Coruna – Valencia / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Real Betis – Real Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Juventus – AS Roma / Serie A / Eurosport 1

Maandag 18 t/m Vrijdag 22 januari

Maandag 18 januari
20:00 uur / Schakelprogramma / Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / NAC Breda – FC Eindhoven / Jupiler League / FOX Sports 3
20:00 uur / Sparta Rotterdam – RKC Waalwijk / Jupiler League / FOX Sports 5
21:00 uur / Swansea City – Watford / Premier League / FOX Sports 2

Dinsdag 19 januari
20:45 uur / Bristol City – West Bromwich Albion / FA Cup / FOX Sports 2
20:45 uur / Napoli – Internazionale / Coppa Italia / Ziggo Sport Select

Woensdag 20 januari
20:45 uur / Leicester City – Tottenham Hotspur / FA Cup / FOX Sports 2
20:45 uur / Lazio Roma – Juventus / Coppa Italia / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Sassuolo – Torino / Serie A / Eurosport 1
21:00 uur / Liverpool – Exeter City / FA Cup / FOX Sports 4
21:00 uur / Athletic de Bilbao – Barcelona / Copa del Rey / Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 21 januari
20:00 uur / Valencia – Las Palmas / Copa del Rey / Ziggo Sport Select

Vrijdag 22 januari
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / FC Groningen – NEC / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / FC Eindhoven – Sparta Rotterdam / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / Hamburger SV – Bayern München / Bundesliga / FOX Sports 2, ARD
20:30 uur / Sporting Gijon – Real Sociedad / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Rennes – Ajaccio / Ligue 1 / Eurosport 1

Zaterdag 16 en Zondag 17 januari

Zaterdag 16 januari
13:45 uur / Tottenham Hotspur – Sunderland / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Chelsea – Everton / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Sevilla – Malaga / Primera Division / Ziggo Sport Select
17:00 uur / Toulouse – PSG / Ligue 1 / Eurosport 1
18:00 uur / Club Brugge – Mouscronn-Peruwelz / Pro League / Ziggo Sport Select
18:30 uur / Aston Villa – Leicester City / Premier League / FOX Sports 2
18:30 uur / SC Cambuur – Vitesse / Eredivisie / FOX Sports 3
19:45 uur / PEC Zwolle – sc Heerenveen / Eredivisie / FOX Sports 1
19:45 uur / Roda JC Kerkrade – AZ / Eredivisie / FOX Sports 5
20:30 uur / Villarreal – Real Betis Sevilla / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / De Graafschap – Excelsior / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / Napoli – Sassuolo / Serie A / Eurosport 2
21:45 uur / Estoril – Benfica / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal

Zondag 17 januari
12:00 uur / Valencia – Rayo Vallecano / Primera Division / Ziggo Sport Select
12:30 uur / ADO Den Haag – Ajax / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / Feyenoord – PSV / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / FC Groningen – FC Utrecht / Eredivisie / FOX Sports 3
14:30 uur / KAA Gent – Anderlecht / Pro League / Ziggo Sport Select
15:00 uur / Udinese – Juventus / Serie A / Eurosport 1
15:05 uur / Liverpool – Manchester United / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Real Madrid – Sporting Gijon / Primera Division / Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur / NEC – Willem II / Eredivisie / FOX Sports 1
17:00 uur / Caen – Olympique Marseille / Ligue 1 / Eurosport 1
17:15 uur / Stoke City – Arsenal / Premier League / FOX Sports 2
18:00 uur / Lokeren – Standard Luik / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur / Las Palmas – Atletico Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Barcelona – Athletic de Bilbao / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / AC Milan – Fiorentina / Serie A / Eurosport 2
21:30 uur / Vitoria Guimaraes – FC Porto / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal

Maandag 11 t/m Vrijdag 15 januari

Maandag 11 januari
01:30 uur / Fort Lauderdale Strikers – Schalke 04 / Oefenduel / FOX Sports 4

Dinsdag 12 januari
20:30 uur / Sevilla – Real Betis Sevilla / Copa del Rey / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Newcastle United – Manchester United / Premier League / FOX Sports 2
20:45 uur / Aston Villa – Crystal Palace / Premier League / FOX Sports 4
20:45 uur / AFC Bournemouth – West Ham United / Premier League / FOX Sports

Woensdag 13 januari
17:00 uur / Toulouse – Olympique Marseille / Coupe de la Ligue / Eurosport 1
18:45 uur / Guingamp – Lille / Coupe de la Ligue / Eurosport 1
20:45 uur / Chelsea – West Bromwich Albion / Premier League / FOX Sports 6
21:00 uur / Liverpool – Arsenal / Premier League / FOX Sports 2
21:00 uur / Tottenham Hotspur – Leicester City / Premier League / FOX Sports 4
21:00 uur / AC Milan – Carpi / Coppa Italia / Ziggo Sport Select
21:00 uur / Espanyol – Barcelona / Copa del Rey / Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur / PSG – Olympique Lyon / Coupe de la Ligue / Eurosport 1

Donderdag 14 januari
00:30 uur / Schalke 04 – Atletico Mineiro / Florida Cup / FOX Sports 2
02:30 uur / Internacional – Bayer Leverkusen / Florida Cup / FOX Sports 2
20:30 uur / Atletico Madrid – Rayo Vallecano / Copa del Rey / Ziggo Sport Select

Vrijdag 15 januari
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / FC Twente – Heracles Almelo / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / FC Volendam – NAC Breda / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / Nice – Angers / Ligue 1 / Eurosport 2
20:45 uur / Brentford – Burnley / Championship / Ziggo Sport Select

Zaterdag 9 en Zondag 10 januari

Zaterdag 9 januari
13:45 uur / Wycombe Wanderers – Aston Villa / FA Cup / FOX Sports 2
15:00 uur / Carpi – Udinese / Serie A / Eurosport 2
16:00 uur / Arsenal – Sunderland / FA Cup / FOX Sports 2
16:00 uur / Barcelona – Granada / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:00 uur / Fiorentina – Lazio Roma / Serie A / Eurosport 2
18:15 uur / Ajax – Hamburger SV / Oefenduel / Ziggo Sport Select
18:15 uur / Sevilla – Athletic de Bilbao / Primera Division / Ziggo Sport Voetbal
18:30 uur / Manchester United – Sheffield United / FA Cup / FOX Sports 2
20:30 uur / Real Madrid – Deportivo La Coruna / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / AS Roma – AC Milan / Serie A / Eurosport 2

Zondag 10 januari
12:30 uur / Internazionale – Sassuolo / Serie A / Eurosport 2
13:00 uur / Oxford United – Swansea City / FA Cup / FOX Sports 2
15:00 uur / Chelsea – Scunthorpe United / FA Cup / FOX Sports 2
15:00 uur / Frosinone – Napoli / Serie A / Eurosport 2
16:00 uur / Real Sociedad – Valencia / Primera Division / Ziggo Sport Select
17:00 uur / Tottenham Hotspur – Leicester City / FA Cup / FOX Sports 2
17:00 uur / Sporting Portugal – Sporting Braga / Primeira Liga / Ziggo Sport Select
17:00 uur / Lille – Nice / Ligue 1 / Eurosport 2
18:15 uur / Eibar – Espanyol / Primera Division / Ziggo Sport Select
19:15 uur / Boavista – FC Porto / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur / Celta de Vigo – Atletico Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Sampdoria – Juventus / Serie A / Eurosport 2
21:30 uur / Nacional Madeira – Benfica / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal
23:00 uur / Bayer Leverkusen – Santa Fe / Oefenduel / FOX Sports 4