Maandag 28 t/m Vrijdag 1 januari

Maandag 28 december
16:00 uur / Norwich City – Aston Villa / Premier League / FOX Sports 1
16:00 uur / West Bromwich Albion – Newcastle United / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Crystal Palace – Swansea City / Premier League / FOX Sports 3
16:00 uur / Watford – Tottenham Hotspur / Premier League / FOX Sports 4
16:00 uur / Everton – Stoke City / Premier League / FOX Sports 6
16:00 uur / Rangers – Hibernian / Championship / Ziggo Sport Select
18:15 uur / Middlesbrough – Sheffield Wednesday / Championship / Ziggo Sport Select
18:30 uur / Manchester United – Chelsea / Premier League / FOX Sports 2
18:30 uur / Arsenal – AFC Bournemouth / Premier League / FOX Sports 4
18:30 uur / West Ham United – Southampton / Premier League / FOX Sports 6

Dinsdag 29 december
20:45 uur / Leicester City – Manchester City / Premier League / FOX Sports 2

Woensdag 30 december
16:00 uur / Real Madrid – Real Sociedad / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:15 uur / Rayo Vallecano – Atletico Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:15 uur / Sevilla – Espanyol / Primera Division / Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur / Barcelona – Real Betis Sevilla / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Celta de Vigo – Athletic de Bilbao / Primera Division / Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur / Sunderland – Liverpool / Premier League / FOX Sports 2
20:45 uur / Dundee – Celtic / Premiership / Ziggo Sport Voetbal

Donderdag 31 december
16:00 uur / Villarreal – Valencia / Primera Division / Ziggo Sport Select

Vrijdag 1 januari
18:15 uur / Queens Park Rangers – Hull City / Championship / Ziggo Sport Select

Zaterdag 26 en Zondag 27 december

Zaterdag 26 december
13:45 uur / Stoke City – Manchester United / Premier League / FOX Sports 1, FOX Sports 2
16:00 uur / Liverpool – Leicester City / Premier League / FOX Sports 1, FOX Sports 2
16:00 uur / Manchester City – Sunderland / Premier League / FOX Sports 3
16:00 uur / Chelsea – Watford / Premier League / FOX Sports 4
16:00 uur / Swansea City / West Bromwich Albion / Premier League / FOX Sports 5
16:00 uur / Tottenham Hotspur – Norwich City / Premier League / FOX Sports 6
16:00 uur / Hull City – Burnley / Championship / Ziggo Sport Select
18:00 uur / Sporting Charleroi – Genk / Pro League / Ziggo Sport Extra 1
18:30 uur / Newcastle United – Everton / Premier League / FOX Sports 1, FOX Sports 2
20:45 uur / Southampton – Arsenal / Premier League / FOX Sports 1, FOX Sports 2

Zondag 27 december
14:30 uur / Standard Luik – Moeskroen-Peruwelz / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
15:00 uur / Heart of Midlothian – Celtic / Premiership / Ziggo Sport Select
18:00 uur / Anderlecht – Westerlo / Pro League / Ziggo Sport Voetbal

Maandag 21 t/m Vrijdag 25 december

Maandag 21 december
20:00 uur / Jong Ajax – FC Volendam / Jupiler League / FOX Sports 1
21:00 uur / Arsenal – Manchester City / Premier League / FOX Sports 2

Dinsdag 22 december
Geen live wedstrijden

Woensdag 23 december
20:30 uur / Lokeren – Anderlecht / Pro League / Ziggo Sport Select

Donderdag 24 december
Geen live wedstrijden

Vrijdag 25 december
Geen live wedstrijden

Zaterdag 19 en Zondag 20 december

Zaterdag 19 december
13:30 uur / Brighton & Hove Albion – Middlesbrough / Championship / Ziggo Sport Voetbal
15:30 uur / Hannover 96 – Bayern München / Bundesliga / FOX Sports 4
15:30 uur / 1. FC Köln – Borussia Dortmund / Bundesliga / FOX Sports 6
16:00 uur / Manchester United – Norwich City / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Valencia – Getafe / Primera Division / Ziggo Sport Select
17:00 uur / Caen – PSG / Ligue 1 / Eurosport 1
18:00 uur / Genk – Sint-Truiden / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:15 uur / Espanyol – Las Palmas / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:30 uur / Newcastle United – Aston Villa / Premier League / FOX Sports 2
18:30 uur / AZ – FC Utrecht / Eredivisie / FOX Sports 3
18:30 uur / VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg / Bundesliga / FOX Sports 4
19:45 uur / PSV – PEC Zwolle / Eredivisie / FOX Sports 1
20:30 uur / Real Betis Sevilla – Sevilla / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Heracles Almelo – FC Groningen / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / Bologna – Empoli / Serie A / Eurosport 1
22:05 uur / Deportivo La Coruna – Eibar / Primera Division / Ziggo Sport Voetbal

Zondag 20 december
11:30 uur / River Plate – Barcelona / WK Clubteams / NPO 2
12:30 uur / Excelsior – SC Cambuur / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / NEC – Feyenoord / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / Watford – Liverpool / Premier League / FOX Sports 2
14:30 uur / sc Heerenveen – ADO Den Haag / Eredivisie / FOX Sports 3
14:30 uur / Willem II – Roda JC Kerkrade / Eredivisie / FOX Sports 5
14:30 uur / Club Brugge – Anderlecht / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
15:00 uur / AS Roma – Genoa / Serie A / Eurosport 1
15:30 uur / Hertha BSC – FSV Mainz 05 / Bundesliga / FOX Sports 4
16:00 uur / Real Madrid – Rayo Vallecano / Primera Division / Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur / Ajax – De Graafschap / Eredivisie / FOX Sports 1
17:00 uur / Swansea City – West Ham United / Premier League / FOX Sports 2
17:30 uur / Borussia Mönchengladbach – Darmstadt 98 / Bundesliga / FOX Sports 4
18:00 uur / KV Oostende – Standard Luik / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur / Frosinone – AC Milan / Serie A / Eurosport 1
18:15 uur / Granada – Celta de Vigo / Primera Division / Ziggo Sport Extra 1
20:30 uur / Malaga – Atletico Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Internazionale – Lazio Roma / Serie A / Eurosport 1
21:30 uur / FC Porto – Academica Coimbra / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal

Maandag 14 t/m Vrijdag 18 december

Maandag 14 december
20:45 uur / Lazio Roma – Sampdoria / Serie A / Eurosport 1
20:45 uur / Blackburn Rovers – Nottingham Forest / Championship / Ziggo Sport Select
21:00 uur / Leicester City – Chelsea / Premier League / FOX Sports 2

Dinsdag 15 december
18:30 uur / HHC Hardenberg – NEC / KNVB Beker / FOX Sports 1
20:00 uur / Sporting Gijon – Real Betis Sevilla / Copa del Rey / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Bayern München – Darmstadt 98 / DFB Pokal / FOX Sports 2, ARD
20:45 uur / Roda JC Kerkrade – sc Heerenveen / KNVB Beker / FOX Sports 1
21:00 uur / Internazionale – Cagliari / Coppa Italia / Ziggo Sport Voetbal

Woensdag 16 december
11:30 uur / Sanfrecce Hiroshima – River Plate / WK Clubteams / NPO 1
18:30 uur / Achilles ’29 – FC Utrecht / KNVB Beker / FOX Sports 1
19:45 uur / Kozakken Boys – AZ / KNVB Beker / FOX Sports 3

20:30 uur / FC Augsburg – Borussia Dortmund / DFB Pokal / FOX Sports 2, ARD
20:45 uur / Heracles Almelo – PSV / KNVB Beker / FOX Sports 1
20:45 uur / Juventus – Torino / Coppa Italia / Ziggo Sport Voetbal
21:00 uur / PSG – Saint-Etienne / Coupe de la Ligue / Eurosport 2

Donderdag 17 december
11:30 uur / Barcelona – Guangzhou Evergrande / WK Clubteams / NPO 1
20:00 uur / Atletico Madrid – Reus Deportiu / Copa del Rey / Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur / Feyenoord – Willem II / KNVB Beker / FOX Sports 1
21:00 uur / Sampdoria – AC Milan / Coppa Italia / Ziggo Sport Select

Vrijdag 18 december
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / Vitesse – FC Twente / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / Sparta Rotterdam – MVV Maastricht / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / Schalke 04 – 1899 Hoffenheim / Bundesliga / FOX Sports 2
20:45 uur / Birmingham City – Cardiff City / Championship / Ziggo Sport Voetbal

Zaterdag 12 en Zondag 13 december

Zaterdag 12 december
13:45 uur / Norwich City – Everton / Premier League / FOX Sports 2
15:00 uur / Genoa – Bologna / Serie A / Eurosport 1
15:30 uur / Bayern München – FC Ingolstadt 04 / Bundesliga / FOX Sports 4
16:00 uur / Manchester City – Swansea City / Premier League / FOX Sports 2
16:00 uur / Barcelona – Deportivo La Coruna / Primera Division / Ziggo Sport Select
16:00 uur / Derby County – Brighton & Hove Albion / Championship / Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur / Palermo – Frosinone / Serie A / Eurosport 1
18:15 uur / Celta de Vigo – Espanyol / Primera Division / Ziggo Sport Select
18:30 uur / AFC Bournemouth – Manchester United / Premier League / FOX Sports 2
18:30 uur / ADO Den Haag – Willem II / Eredivisie / FOX Sports 3
18:30 uur / Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach / Bundesliga / FOX Sports 4
19:45 uur / PSV – Roda JC Kerkrade / Eredivisie / FOX Sports 1
19:45 uur / SC Cambuur – NEC / Eredivisie / FOX Sports 5
20:30 uur / Sevilla – Sporting Gijon / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / FC Twente – De Graafschap / Eredivisie / FOX Sports 3
20:45 uur / Udinese – Internazionale / Serie A / Eurosport 1
21:45 uur / Vitoria Setubal – Benfica / Primeira Liga / Ziggo Sport Voetbal

Zondag 13 december
12:30 uur / FC Utrecht – Ajax / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / FC Groningen – Feyenoord / Eredivisie / FOX Sports 1
14:30 uur / Aston Villa – Arsenal / Premier League / FOX Sports 2
14:30 uur / PEC Zwolle – AZ / Eredivisie / FOX Sports 3
14:30 uur / Standard Luik – Club Brugge / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
15:00 uur / AC Milan – Hellas Verona / Serie A / Eurosport 1
15:30 uur / FC Augsburg – Schalke 04 / Bundesliga / FOX Sports 4
16:00 uur / Eibar – Valencia / Primera Division / Ziggo Sport Extra 1
16:45 uur / Heracles Almelo – Vitesse / Eredivisie / FOX Sports 1
17:00 uur / Tottenham Hotspur – Newcastle United / Premier League / FOX Sports 2
17:00 uur / Liverpool – West Bromwich Albion / Premier League / FOX Sports 6
17:30 uur / Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt / Bundesliga / FOX Sports 4
18:00 uur / Sint-Truiden – KAA Gent / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
18:00 uur / Napoli – AS Roma / Serie A / Eurosport 1
18:15 uur / Atletico Madrid – Athletic de Bilbao / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:00 uur / Anderlecht – KV Oostende / Pro League / Ziggo Sport Voetbal
20:30 uur / Villarreal – Real Madrid / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Juventus – Fiorentina / Serie A / Eurosport 1

Maandag 7 t/m Vrijdag 11 december

Maandag 7 december
20:00 uur / Jong PSV – NAC Breda / Jupiler League / FOX Sports 1
20:30 uur / Espanyol – Levante / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Grimsby Town – Shrewsbury Town / FA Cup / FOX Sports 4
21:00 uur / Everton – Crystal Palace / Premier League / FOX Sports 2

Dinsdag 8 december
16:00 uur / VfL Wolfsburg O19 – Manchester United O19 / UEFA Youth League / Ziggo Sport Select
20:45 uur / PSV – CSKA Moskou / Champions League / SBS6, Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur / Schakelprogramma / Champions League / Ziggo Sport Select
20:45 uur / VfL Wolfsburg – Manchester United / Champions League / Ziggo Sport Golf
20:45 uur / Manchester City – Borussia Mönchengladbach / Champions League / Ziggo Sport Racing
20:45 uur / Galatasaray – FK Astana / Champions League / Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur / Benfica – Atletico Madrid / Champions League / Ziggo Sport Extra 2

Woensdag 9 december
14:00 uur / Chelsea O19 – FC Porto O19 / UEFA Youth League / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Chelsea – FC Porto / Champions League / SBS6, Ziggo Sport Golf
20:45 uur / Schakelprogramma / Champions League / Ziggo Sport Select
20:45 uur / Olympiakos Piraeus – Arsenal / Champions League / Ziggo Sport Voetbal
20:45 uur / KAA Gent – Zenit Sint-Petersburg / Champions League / Ziggo Sport Extra 1
20:45 uur / AS Roma – BATE Borisov / Champions League / Ziggo Sport Extra 2
20:45 uur / Bayer Leverkusen – Barcelona / Champions League / ZDF, Ziggo Sport Racing

Donderdag 10 december
19:00 uur / Ajax – Molde FK / Europa League / RTL 7, FOX Sports 5
19:00 uur / Schakelprogramma / Europa League / FOX Sports 1
19:00 uur / Fenerbahce – Celtic / Europa League / FOX Sports 2
19:00 uur / FC Groningen – Sporting Braga / Europa League / FOX Sports 3
19:00 uur / FC Midtjylland – Club Brugge / Europa League / Canvas, FOX Sports 4
21:05 uur / Athletic de Bilbao – AZ / Europa League / RTL 7, FOX Sports 3
21:05 uur / Schakelprogramma / Europa League / FOX Sports 1
21:05 uur / Anderlecht – FK Qarabag / Europa League / Canvas, FOX Sports 2
21:05 uur / Tottenham Hotspur – AS Monaco / Europa League / FOX Sports 4

Vrijdag 11 december
18:30 uur / VfL Bochum – Paderborn / 2. Bundesliga / FOX Sports 2
20:00 uur / Schakelprogramma / Eredivisie – Jupiler League / FOX Sports 1
20:00 uur / sc Heerenveen – Excelsior / Eredivisie / FOX Sports 3
20:00 uur / NAC Breda – Go Ahead Eagles / Jupiler League / FOX Sports 5
20:30 uur / FSV Mainz 05 – VfB Stuttgart / Bundesliga / FOX Sports 2
20:30 uur / Getafe – Real Sociedad / Primera Division / Ziggo Sport Select
20:30 uur / Rennes – Caen / Ligue 1 / Eurosport 1